Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu a plecat din timpul interviului » Întrebarea pe care a evitat-o și o reacție virulentă imediat din studio
0
Victor Pițurcă a numit vinovatul de la golul Turciei: „Trebuia să strângă!”
0
Presa din Turcia, după calificare: „Primul pas! Doar acest jucător a ieșit în evidență”
0
Discurs dur din Turcia: „Prea puțin! Echipă temătoare”
0
Știri din fotbal internațional
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meciul care ne interesează cel mai mult
1
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
Era suficient sa ii dea un cartonas galben...dar ce sa faci, asa sunt arbitrii de la noi ...
Poate nu ai vazut meciul, caz in care afirmatiile tale sunt explicabile... Acel tusier a mai gresit nepermis ai inainte de cornerul clarissim. A inventat un off side, a intors un aut in favoarea Aradului... Si cand se aduna atatea, te mai si exteriorizezi. De multe ori iti vine sa spargi televizorul, specator fiind...
Vaaai, Edi tocmai i-a periat jenant pe arbitri inainte de meci si nerecunoscatorul asta il da afara?! Asa ceva nu se face domnule arbitru. Pai, cine o sa va mai perie? Lasand gluma la o parte, asta vine ca un fel de raspuns binemeritat dupa declaratiile gretoase ale lui Edi cu privire la arbitraj. In plus, totul a pornit de la un corner, adica de la mai nimic. La CFR e in fisa postului ca antrenorul sa faca presiune sau sa faca sluj la arbitri, pentru ca asta a fost reteta castigarii a cinci din cele sase campionate: arbitraje jenant de favorabile in 90% dintre meciuri.
Tușierul ăla a mai ciupit vreo 2 aruncări de la margine și a semnalizat un offside inexistent. E normal să-ți urce zahărul când vezi că te face pe față și cu bună știință. Istericalele lui Iedi tot nu explică cartonașul roșu direct, doar lasă loc de speculații că arbitrul a venit cu sarcini clare. Câți antrenori nu fac tumbe pentru lucruri minore, dar întâi sunt avertizați, apoi iau un galben și abia apoi se pune problema eliminării. Centralul a arbitrat bine, a lăsat jocul liber, a reacționat bine la simulări. S-a stricat cu eliminarea asta penibilă. Tușierul în schimb, a fost mizerabil.
Penibil și isteric iordănescu, pt un corner se dă atâta cu cu ru de pămănt !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.