Alte știri din fotbal
„Atunci pleacă Charalambous!” » Vede o ruptură în vestiarul FCSB
0
Zeljko Kopic a făcut anunțul în conferință: „E foarte important!” » Vestea primită de antrenorul lui Dinamo
0
„Stâlpul” Goian crede că FCSB trebuie să renunțe URGENT la 3 titulari: „Nu mai e ce trebuie, iar de el nu mi-a plăcut niciodată!”
2
Ce decădere! Carlo Casap, dublul campion al României, a fost prezentat la noua echipă: „Bun venit!”
0
Știri din fotbal internațional
Aveau 2% șansă de calificare în Liga Campionilor și O LUNĂ de pauză » Ce a urmat e DE POVESTE!
0
Îl mai recunoașteți? „Bașkanul” Stelei care a îngenuncheat-o pe Fenerbahce: „Eu zic 2-1 astăzi”
1
Antrenorul lui PSV explică de ce l-a schimbat pe Dennis Man la pauza meciului cu Bayern: „O aveam în minte”
1
Avocatul firmei de închirieri, detalii esențiale despre accidentul îngrozitor al fanilor lui PAOK Salonic
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
0
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Românul brutar care a ajuns cioban în Spania și a câștigat de cinci ori mai ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
Usor, usor, fara nervi, sa nu patesti ceva...Trebuie sa ai staif ca sa furi milioane de euroi ! Daca nu ai pregatirea necesara lasa-te pagubas ! Pentru o gaina unul ca noi, cara la pietre in puscarie, nu joaca tenis de masa si nu-si face planuri pentru permisia de sarbatori !
infractori interlopi locul lor e la JILAVA si lu PAUNESCU inculpatu
In Romanika fraierii care fura o gaina sa manance, nu sa faca avere, fac 5 ani si nu-i apara nimeni, iar cei care fura milioane ( in diferite valute, nu in lei ) si care ar trebui sa faca ani grei de puscarie, confiscarea averii, lipsire de drepturi pe anumite perioade de timp, stau cateva luni, isi scriu memoriile ( chiar daca nu stiu sa scrie ) sunt eliberati dupa cateva luni si raman cu averea.......APOI SA NU FURI ????!!!! ( DREPTATE COMUNISTA )
Eu ce ziceam,merge cu toti verii,cumatrii,sogorii,copiii de la el din satra si face o tolbă de bani.
Cu 50 de lei poate tu esti multumit, valahul nu, ultima oara a primit de la nea jiji 1000 de euro ! :))
Ciocu' mic...! Parca astai spune Becali lui V. Paunescu in poza !
Valahu e fericit,de Craciun are 50 de lei asigurati la colindat...plus ca merge cu ciurda de puradei dupa el.
kioretele e mafiot de mafiot , s-a invartit cu securisti versati , nu se incurca el cu cioby :))))
Becali va fi gratiat in ultima zi de mandat, Kioretele este lacom si va dori el sa incaseze valiza si nu Dottore.
hai ca va dezvalui io: cand si'o ispasi pedeapsa :)) dottore nu iese la cotroceni, si chiar daca, nu va semna gratierea. nici amnistie nu se va da.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.