Alte știri din fotbal
Salvatore Cisotti » FCSB a scos aceeași carte câștigătoare cu Csikszereda, într-un meci în care zăpada a învins fotbalul. Cum arată lupta la play-off
32
Revoltă prin ninsoare: mutările tactice ale lui Gigi Becali, contestate în văzul lumii pe Arenă + „Yeti” de la „oficială”
0
6 momente care nu s-au văzut la TV în Farul - Craiova 4-1 » Surpriza de la final: „Cine e pe primul loc!"
0
Verdict după rușinea trăită de Craiova la Ovidiu: „Ei doi au avut un aport mare la această înfrângere”
0
Știri din fotbal internațional
Imagini copleșitoare la Salonic » Răzvan Lucescu și fanii lui PAOK, la primul meci după decesul celor 7 suporteri
0
Faza reclamată de Pep Guardiola în Tottenham - Manchester City: „Dacă ar face un fundaș asta...”
0
Cristi Chivu, o nouă conferință încântătoare: „Joi seara am adormit și fiica mea m-a trezit. M-am speriat, am crezut că...”
0
„Marele sprint a început” » Italienii s-au convins: notele pentru Cristi Chivu, după Cremonese - Inter 0-2
0
Lifestyle
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
„Vă rugăm! Aceștia sunt copiii noștri!”. Mama unui soldat rus cere ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Românii au ocolit televizorul: căderi drastice de audiență în 2025. Doar ...
Libertatea
fura dinamo in asa hal incat a terminat mereu pe locurile 5-6-7 !!! Prapaditii draqqq, hotzii sunt in ograda voastra, ati castigat 3 campionate mizerabile, la fiecare etapa erau decizii PRO-FCSB, ba da la fiecare etapa, e ceva incredibil, bine pentru voi e ceva normal !!! Va intrat in reflex, este exact ca si cum i-ai spune unui Cleptoman sa nu mai fure, nu se poate astampara, la fel si voi !!! Penalilor, hotzilor !!!
De ce ar face blat Dinamo daca sunt deja in play-off ? Nu cred ca a fost ceva necurat la acest meci. Se poate sa fi jucat jucătorii la pariuri si ei cauta sa le iasă pariul .oricum si la pariuri cred ca era greu sa joace mai ales acum cand sunt aceste scandaluri cu antrenori si jucători care jucau la pariuri .
Pe celalalt site de sport scrie ca Tudor ii incuraja pe dinamovisti in timpul meciului. La voi scrie ca Tudor ii avertizeaza de blat pe oficialii Chiajnei. Noi cu cine votam domnii fcsb-sti de la gsp si prosport? Sincronizati-va si voi ca d-aia sunteti 49%!!!
Articol defaimator la adresa lui Dinamo indiferent in ce situatie se afla echipa. Cand era cu Stoican mancau ,,castane'', acum, cand au inceput sa conteze in lupta pt titlu mananca ,,castane cu crema in sos brun''. Daca Dinamo pierde e blat, daca bate categoric tot blat e. A mai iesit de la naftalina justitiarul de o varsta cu Burebista care a sforait la atatea meciuri, mai ales la Dinamo-Viitorul sa ne arate cat de specialist e in arbitraj. Trebuia sa iasa si atunci dupa acea furaciune si sa-si arate copasiunea fata de Rednic. Doar la noi e vorba de INTENTIE.Proletar a fost tot asa moare. Cel mai obiectiv e atunci cand face nani cu dioptriile pe ochi. Daca asta e arbitraj de 4 , arbitrajul de la meciul cu Viitorul ar fi trebuit sa fie de -8. Si mai sunt atatea exemple. Fcsb-ist loial stanei becaliote. ,,Moderati-ma'' si acum
acest ... hmmm .. tudorica ar trebui suspendat si chiar data afra din arbitraj; pacat ca nu ne incordam sa scapam de aceasta ''plague'' din arbitrajul romanesc!!!
cu fcsp nu au fost blat ?? Mai interesant meciu ala cum toti fundasi chiajnei se dadeau la o parte parca zici ca pusese unu o bomba acolo !!! Mai bine Mamele ar da lapte decat sa trancane aiurea in tramvai :)))))
Vorbe scoase de lingaii lui becali.
eroic si nu prea metre ,campioana? la ce ,blaturi !? nimici nou!:))
ai ,ai ,prostie multa ,se stie ca prostia e boala grea! ne uitam la tine si ne dam seama!:)))
batandu-va de va sunat apa in cap ,asa!:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.