Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, dezamăgit când a citit ce a spus internaționalul român: „Tragic!”
9
„Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”. Mihai Stoica acuză modificările de comportament din vestiarul lui FCSB
6
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
0
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
13
Știri din fotbal internațional
Remarcații lui Cristi Chivu în succesul cu Borussia Dortmund + Cum a răspuns, întrebat despre un duel cu Mourinho în play-off
0
Dennis Man, cel mai slab de pe teren în PSV - Bayern » Ce au scris jurnaliștii olandezi
0
„Pentru prima dată” » Ce au remarcat jurnaliștii italieni la Cristi Chivu, în victoria cu Dortmund + Nota primită de român
0
Liverpool a reușit scorul serii în Liga Campionilor » „Cormoranii” s-au calificat la pas în optimi
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Teoria erorii cognitive în cazul accidentului din Timiș: „Creierul ...
Libertatea
groaznica melodie!
ei vorbesc de steaua,dar ei sunt aia care au lansat manelele in fotbal :::::))))
E varianta manea pentru melodia "Nu mi-e frica de Bau Bau" in care au introdus in vestimentatia lor fustitele si se autointitulasera Spartii :))
...
intelegi prost ::))) in primul rand nu ascult manele,ascult doar trance si progressive house.in al doilea rand asta nu e imnul stelei :|e doar o melodie dedicata titlului cu nr 24.si trei...nu pare a manea deloc melodia respectiva ::)))dar presupun ca iti place imnul lui Lali Gabor mai mult decat melodia asta ::))))))))))))
Bine ba, asa sa fie. Acum inteleg pentru cine se fac aceste capodopere..."Hituri. Odihneste-te, te asteapta cateva zile grele. Incepe sarbatorirea lu`"24". Urmeaza Maratonul Manelistic, va tine 7 zile 7 nopti, 24/24...:))))
CINE SARE ESTE CAINE SI E NOROCOS NU SE VINDE,NU TRADEAZA SI E VALOROS E DORINTA FANILOR CAINII INFOMETATZI LIGA CAMPIONILOR SA O CASTIGATI VINE VINE BORCEA CU SPARTANII FUGE TOTI MILIARDARII VINE VINE BORCEA SA IA CUPA SA DISTRUGA EUROPA VINE VINE BORCEA CU SPARTANII SI DISTRUGE TOTI DUSMANII SI MAI ARE ACUM UN SINGUR DOR LIGA CAMPIONILOR AUGH AUGH DINAMO DINAMO AUGH AUGH DINAMO DINAMO Versuri de la: ://www.versuri.ro/
Doamne feri :))))))) Tin cu steaua dar cu un asa cantec de imn mi se face greata, pot lua si ei un exemplu de la fani lui F.C Liverpooll sau Celtic!
cum? da' nimic de europarlamentarul nostru? :-) pai nu e si el parte din echipa?
://www.youtube.com/watch?v=Zwe9IbhMNCw
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.