Alte știri din fotbal
„Negoro” din Bănie s-a enervat în fața televizorului: „Craiova stă în el! Ălălalt dă pe lângă minge, iar ăla din apărare...Aoleu!”
0
Președintele CS Universitatea a spus de ce e presiune suplimentară pe Ștefan Baiaram: „De-ai noștri”. Ce suspiciuni are
0
Mirel Rădoi, înainte de debutul la FCSB: „Emoții? Să vă spun sincer”
0
Mai are Dinamo șanse la titlu? Cristi Borcea a oferit răspunsul: „E simplu”
0
Știri din fotbal internațional
Atac necruțător al lui Nemanja Matic: „Fotbalul italian a rămas în anii '90! Va fi mai grav fără un proiect inovator”
0
Real Madrid și-a decis primele două achiziții » Pe ce posturi vrea Florentino Perez încă patru transferuri
0
Igor Tudor își joacă postul cu Liverpool! » Managerul schimbă radical echipa + Ce se întâmplă cu Drăgușin
0
PSV - Nijmegen » Cu Dennis Man anunțat titular, PSV visează CEL MAI TIMPURIU titlu din istoria Olandei!
0
Lifestyle
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
4
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a logodit la 20 de ani de la fotografia care a uimit lumea
1
Forbes a publicat topul miliardarilor pe anul 2026 » Pe ce loc se clasează Ion Țiriac după ce averea lui a crescut
2
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Funcția care deschidea ușile puterii în perioada comunistă. A fost deținută ...
Adevărul
Guvernul își bagă mâna în bugetul COSR: cheltuielile trebuie aprobate de la ...
GSP SPECIAL
Cum arată în interior palatul lui Gradu Cârpaci, acuzat în Germania că a ...
Libertatea
un portar care se respecta prindea mingea aia cu o mana :))
pana si aici se observa ca steaua nu mai are ultrasi, galeriile nord si sud...
Golul etapei,manipulare tip GSP la fel ca si sondajele de opinie facute de asa zise institutii de sondare a opiniei publice.La asa ceva sunteti expert. Sunteti mai ridicoli decat cele doua suturi trase din intimplare.
Doi jucatori de carton (mediocri), un sut, o intamplare si doi portari somnorosi!!!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cum am mai scris, ambele goluri frumoase, dar nimereli. Nu avem noi jucatori sa dea constant suturi din alea, macar la cateva etape. Insa din astea doua goluri al lui Rotariu a fost mai frumos pentru ca este pe coltul lung, dupa o preluare, al lui Papp a fost in forta. Oricum frumoase amandoua.
Te-ai simtit cu musca *** fraierica?:)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asa e , gol de portar , cand gandesti nu te doare ? Cand mingea aia s-a dus in vinclu ....Doamne cu proostii tai.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cum sa castige sondajul alt jucator decat de la fscb? Unde sunt cei 4 milioane de suporteri iubitori ***? ***!:)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.