Comentarii (39)
reality
reality  •  14 Martie 2016, 16:13

mda..... poate ca as fi de acord, numa' ca onor domnu arbitru a aratat 3 minute de prelungire si golul 2 al clijenilor a fost in minutu' 4 de prelungiri..... deci e ca in Romania, dreptatea are capu spart si nimeni nu e vinovat... poate numa daca gaseste SRI-DNA vreun vinovat pe "ambientale". Asta nu absolva de vina echipa lu domn primar "power flower" care visa la apa calda din vestiar cana a luat 2 boabe de la CFR

polistul68
polistul68  •  14 Martie 2016, 08:35
Postat de baba_yaga pe 13 Martie 2016, 20:01

Mare pocinog mare, Bragadiru a fost egalată în ultima secundă!

majoritatea echipelor din campionat au in spate fuzionari, rebrenduiri, schimbari de nume...da, nu e un lucru bun, dar asta e Romania...macar aceasta Bragadiru-Recas-Tnisiaora traieste din banii timisorenilor..marile Steaua , Dinamo, Pandurii, au profitat zeci de ani de banii romanilor...

tzunny
tzunny  •  14 Martie 2016, 01:35

CeFuRa din nou..

qwerty007
qwerty007  •  13 Martie 2016, 22:56
Postat de victorinoreddog pe 13 Martie 2016, 22:48

Bai idiotilor de la gsp! Timisorenii au deschis scorul , nu clujenii! Zicu joaca la Timisoara, nu la Cluj! A fost 2-0 la pauza pentru Timisoara si 2-2 final! Asa cum scrie *** meciul s-ar fi terminat 4-0 pentru clujeni! Sila, scarba!

Formația din Cluj a deschis scorul încă din minutul 10......Nu am citit articolul,mai bine asa...:)))))))

victorinoreddog
victorinoreddog  •  13 Martie 2016, 22:48

nnapocarepublic
nnapocarepublic  •  13 Martie 2016, 20:28
Postat de cpt.ahab pe 13 Martie 2016, 20:23

Au avut un superb gol valabil, la 2-0, marcat de Zicu si anulat din cauza asistentului. La 3-0, nu mai egala CFR-ul... Asta nu scuza debandada din final. Sa nu mai spun ca si A. Muresan a fost eliminat eronat!