Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
13
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
2
Știri din fotbal internațional
A oprit FCSB - Fenerbahce pentru că... așa a vrut el! Incidentul care nu s-a văzut la TV
0
Aroganța supremă! Ce a apărut la tribuna a 2-a pe Arena Națională: turcii „au luat foc”, jandarmii au intervenit imediat
2
Benzema s-a enervat, după ce a văzut noua ofertă: s-a retras din echipă și REFUZĂ să mai joace!
3
18 meciuri în desfășurare: toate echipele calificate din grupa Europa League, clasament în timp real
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Teancuri de euro în scara blocului: momentul în care avocata Adriana ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
se mai intampla, nu a fost chiar asa grav.
si data viitoare sa nu-l mai ratezi pe arlechinus.
nasol. sanatate, fiule..))
Negrut si-a facut-o cu mana lui.Pierderea CFR-ului este Batin si nu Negrut.CFr-istii se plang ca nu au atacanti ,iar Batin da goluri pentru Botosani.
nu sunt stelist si nici cu clujul nu tin dat a fost evidenta intentia de lovire si intimidare a portarului asa ca ceeace comisiile noastre da rahat nu sunt in stare face cateodata destinul .Poate citesc si membrii acelor comisii de rahat
Nene, avea dreptate Panduru... ce ficati are Arlauskis :))...
Recunoaste,nu stii sa citesti romaneste si ti-a spus cineva ce scrie in titlu.
Ba agramatule, tu ai citit doar titlul, este? S-a accidentat, n-a fost nicio comisie. Numai comisii aveti in creierele alea netede, dupa ce ca sunteti cea mai favorizata echipa din ultimul deceniu de catre TOATA LUMEA (comisii, arbitrii, blaturi, jucatori de la echipele adverse cumparati pt meciul direct, premieri etc), mai aveti impresia ca sunteti si victime. Incredibil. Evident, numai un magyarok poate fi atat de tamp.
Gardos de la =steua- a ruprt piciorul lui BACILA tg jiu si a sta 10 etape parca nu 6 luni.BACILA ca jucator a disparut.Noi suntem foarte subiectivi, cand aplicam legea,BANI VORBESCSI URA.Halal COMISI SI FEDERATIE.
ce jucator hahahah auzi sa ii pui lu unu o talpa cu crampoanele in piept si sa iti rupi ligamentele =))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.