Comentarii (21)
lira
lira  •  02 Martie 2017, 22:52

Am fost la meci . S-a vazut mult mai clar decat la Tv ce s-a intamplat dupa pauza. Penalty provocat si sapunul pentru 3-2.Sumudica nu are nici un merit la pauza. E altceva la mijloc si cred ca stiti si voi ce s-a intamplat. Fotbal romanesc ......

planetfun
planetfun  •  03 Martie 2017, 08:39

Gluma de meci, iasiul nu a vrut sa deranjeze pe nimeni in lupta de playoff. Macar a iesit si un 1 pauza 2 final. Daca se intamplau astea in meciurile stelei... stucan !

corectu
corectu  •  03 Martie 2017, 07:49

Blat cu Chiajna.Blat cu Iasul.Da-i inainte cu tupeu Sumudica,mandria Romaniei.

488248524671050
Vladimir Cinezan  •  03 Martie 2017, 07:47

Interesantă fotografie, vă rog să și spuneți din ce meci este, când s-a jucat și eventual scorul. Dacă nu aveți imagini de la meciul Iașului cu Astra, dați sfoară în țară și vă închiriază ceva imagini vreun binevoitor. Dacă era FCSB, desigur că aveați și o droaie de imagini... Oricum, nu vă lipsește de pe site Raghe și doamna lui care vorbește atât de pitoresc. Să vă trăiască ! Jurnaliști sadea...

valyomanyd
valyomanyd  •  03 Martie 2017, 00:11
Postat de mariuss72 pe 02 Martie 2017, 23:31

O regie proasta, puteau sa o lase cu un 0-1 spre final si gata. Dar cineva avea nevoie de niste bani se pare.

Ati innebunit cu blaturile. Sa va vad duminica ce o sa spuneti cand Dinamo o sa fie acuzata de blat.

mariuss72
mariuss72  •  02 Martie 2017, 23:31

brandremist
brandremist  •  02 Martie 2017, 22:19
Postat de sadiku pe 02 Martie 2017, 22:06

Se califica dubios

Portarul ăsta i-a îngropat pe ieșeni în calificările din Europa League. ÎNGROPAT! La 2-0 pt Iași iugoslavul scapă mingea în poartă. De două ori! Să nu mai spun și de retur. E un ciudat care gafează mult. Iar rezerva lui pare și mai dusă cu pluta.

valyomanyd
valyomanyd  •  02 Martie 2017, 22:08
Postat de sadiku pe 02 Martie 2017, 22:00

Rezultat dubios ...doar in romania becalizata

Lasa ca-i bine, daca se califica si Dinamo( sper ca nu ne innecam ca ala la mal) o sa fie un play-off spectaculos..

blatistu12
blatistu12  •  02 Martie 2017, 22:07

Blatistilor.Si steaua a incercat cu MUNIRU,DAR AIA DE LA MEDIAS SUNT NISTE PROSTI aici portarul a comis- o ca sa fie sigur.