maccarone2006
maccarone2006  •  14 August 2011, 03:06
Postat de maresalul1980 pe 14 August 2011, 01:25

tu asa zici la furaciune?

Stii vorba: Hotul de hoti se teme.. Dar prefer sa va vad cum deveniti penibil si sper sa se termine etapa cu U Cluj pe locul 1..vorba unui prieten''

maccarone2006  •  14 August 2011, 03:01
Postat de imperator pe 14 August 2011, 01:37

arbitru a fost VARZA , dar eu nu inteleg de ce Pandurii au oprit motoarele in repriza a 2-a , poate imi spune cineva mai priceput ! :)

Iar iti spun,ca pe tine nu te duce mintea decat la blat si la chestii de genu....din pacate asta este mentalitatea suporterului stelist.. Cand castiga ei,sunt in extaz,au batut 4-0 pe Mioveni,noi n-am putea zice ca a fost blat? Fii serios cu Dica,Rica si asa mai departe..dar totusi suntem mai intelienti in gandire,daca castigi nu inseamna ca ai facut blat.. Daca ne-am lua dupa tine toti ar fi la puscarie si am juca cu Flacara Mioreni in Liga1,ratatule

intrusul33
intrusul33  •  14 August 2011, 02:23
Postat de timus pe 14 August 2011, 02:17

Arbitrajul a fost dezavantajant si de o parte si de alta.

pai tu intelegi unde a inceput totul? de ce a dat un penalty , ca mai inexistent ca ala nici Lacatus nu scotea?..apoi, derutat a inceput cu decizii in compensatie...asa e psihicul unui arbitru slab..aaa, mi-au soptit aia ca n-a fost penalty, ok ...si sub presiunea aia hop, a anulat un gol valabil...legea compensatiei...apoi a venit faultul la torjinio in careu de 11 m clar...arbitrul nu da, ca zice : gata nu-l mai cred pe asta!...cineva ii sopteste ca a fost. hop da penalty, care de fapt iar n-a fost :)))) si noi vrem in Europa cu fotbalul si arbitrii de la noi

timus
timus  •  14 August 2011, 02:17
Postat de intrusul33 pe 14 August 2011, 02:17

n-a fost mai blat...arbitrul a fost blat....de tort...pe spate...pe din-afara cum vrei tu...si totul a inceput cu penalty-ul inventat la torjinio :))...de acolo s-a rupt tot meciul, arbitraj de cascadorii rasului, intelegi sau trebuie sa-ti desenez?

intrusul33
intrusul33  •  14 August 2011, 02:17
Postat de timus pe 14 August 2011, 01:56

Tu ai impresia ca daca ar fii fost blat Chiriches care e in curtea Stelei n-ar fii vorbit?Fii serios!Plus ca Grigoras e un antrenor prea serios ca sa se preteze la Blaturi.Eu zic ca au terminat benzina.Plus ca a intrat Dorel Stoica la pauza,si poate a creat un dezechilibru in aparare.

timus
timus  •  14 August 2011, 01:56

nikonist
nikonist  •  14 August 2011, 01:55

cata penibilitate la rumegatoare! ce minte rudimentara au...isi inchipuie ca vasalul lui jiji belciug,condescu,ar fi trantit meciul dinamovistilor!? pandurii au jucat cu gandul la prima ce-ar fi venit de la belciug (sursa gsp)... degeaba vointa (repriza l-a) daca nu-i putinta (repriza a ll-a)!

imperator
imperator  •  14 August 2011, 01:37
Postat de timus pe 14 August 2011, 01:31

Cu ce a furat?a dat un penalty care nu a fost.A anulat un gol.N-a dat un penalty la Torje prin minutul 60.Nu ti se par cumva egale?

timus
timus  •  14 August 2011, 01:33
Postat de martzic pe 14 August 2011, 01:27

Pandurii au trantit meciul! Ia dominat pe Caini in prima repriza, inexplicabil in adoua nu s-au mai vazut!

Sa nu uitam de CS Mioveni.In locul tau as tace cu blaturile.Cand Dinamo joaca bine intotdeauna e blat.Ai un creier micut,cam cel mai mic dintre stelistii de aici!