Alte știri din fotbal
Acuză după U Cluj - Petrolul: „A fost penalty clar!” » Prunea i-a dat dreptate
1
Alexandru Chipciu cere o schimbare la U Cluj: „E clar că nu mai merge”
1
Ricardo Sousa l-a impresionat pe Prunea: „Știe meserie”
0
Sergiu Hanca, de pe locul al doilea: „Peste așteptări pentru unii. Noi suntem împotriva tuturor”
0
Știri din fotbal internațional
PSG, amendată drastic de Liga Franceză pentru starea deplorabilă a gazonului de pe „Parc des Princes”
0
Rivala din Serie A i-a „suflat” lui Chivu un jucător din academie
0
Kimmich, nemulțumit și după ce „le-a stins lumina” șvabilor: „Scandalos!”
0
Enzo Maresca, încrezător după a doua victorie pe banca lui Manchester City: „Am meritat pe deplin”
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Șase luni de război în Iran. Cele șase consecințe care au schimbat regiunea ...
Libertatea
Arsenalul nuclear al SUA, din nou în discuție. De ce mai multe arme ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Ce e așa special la cel mai nou serial disponibil pe HBO Max: ...
Libertatea
Dumnezeule ce arbitraj uraaaaaat!!! Penalty la Torje nu a fost la inceput,gol anulat degeaba,galben la Moti degeaba,fault la portar M.Niculae aiurea,offside la Pandurii aiurea.......cine ii promoveaza pe astia nenica?
Pandurii au trantit meciul! Ia dominat pe Caini in prima repriza, inexplicabil in adoua nu s-au mai vazut!
tu asa zici la furaciune?
IN PLUS, DE CE LIGA FACE EXPERIMENTE CU ARBITRI PE SPATELE LUI DINAMO ????
de ce nu pui aceste greseli pe seama faptului ca era un debutant, DE CE NU REAMINTESTI DE GOLUL PERFECT VALABIL ANULAT ERONAT ???? DE CEEE ???? FI BARBAT NU WOMMEN
Ce-i roade pe stelisti PIZMA!Dinamo e pe primul loc,nu conteaza cine da golurile,conteaza ca avem 9 puncte in 3 meciuri.Speram impreuna cu cei din Cluj.Daca nu,asta e.Se mentine ordinea.1.Dinamo,2.Steaua. Bravo Liviu,imi place cum aranjezi echipa in teren!
si cand te gandesti ca trebuia sa mai primeasca un penalty, Defapt singurul care a fost cu adevarat nu l'a primit si a primit 2 "inexistente" ff usor :)
ani malutul de torje cum se arunca cum penalty,cu gaz penalty cu astia doua penalty,pomana giilor
ba eu zic sa vedem de ai nostri ,ca pensionarii cu porcea si butoane ,dalde coltescu si arbitru ciufut de azi,s-au orientat de vreo 9 puncte ,era in stare ala sa lea inca doua penalty-uri numai sa bata ,oricum la pauza s-a dus porcea cu cascavalul ,si le-a zis sa o lase mai moale
Sa-i vedem cu o echipa adevarata si arbitru neutral , vine acum EL .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.