Alte știri din fotbal
Denis Alibec semnează astăzi cu Farul » Gigi Becali vrea să mai trimită doi fotbaliști importanți la Hagi: „Să vorbesc cu ei”
16
FRF a amendat Csikszereda, două cluburi mari din Ungaria vor să o plătească
0
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
n-am crezut ca vreodata o sa strig- Hai Dinamo!
Sa le dea dinamo de la 5 in sus, asta-mi doresc.
Inca ceva, etapa viitoare tin pumnii nenorocitilor de caini rosii, si marturisesc ca niciodata nu as fi crezut ca voi tine cu Dinamo impotriva unei echipe din Craiova.
Eduarde, iar te pro stituezi pentru bani la serviciu. Asta nu e Stiinta porstalaule! Este o simpla echipa aparuta in Craiova in 2013 si care a angajat aproape toate gloriile UNIVERSITATII CRAIOVA in dorinta de a muta sentimental suporterii de la ORIGINAL la clona. IN FOTBAL, PREFERINTELE TREC PRIN INIMA! PRIN URMARE, INTOXICARILE VOASTRE SUNT EGALE CU 0!
ce faceti boo''venilor, tot scla''vi? :))
si nu ti ba baga mias paula in toata muata :)) deaia ni se rupe noua paula ca ti tu si inca 5-6 limbrici de-ai mititelului cu cainii:)) deaia n-avem noi cea mai mare medie de suporteri din campionat la meciurile de acasa ca ti tu cu dinamo:))))))
forza Stiinta bravo baieti!!
...suntem o echipa cinstita ...toate meciurile le am jucat pe teren ...
eram sigur ca esti prea prostSA gandesti .ma PISpe clona PSD-ISTA MOGOSOAIA,dar mi-as dori sa invinga mizeriaMILITEANA
ipsilache a castigat Labita si asociatii 3 meciuri si ti-ai facut curaj sa-ti arati mutra pe aici? :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.