Alte știri din fotbal
Oferte pentru doi jucători înainte de barajul FCSB - FC Botoșani: „I-am dat acordul să plece”
0
Câți bani a câștigat FCSB în Europa League în acest sezon » Roș-albaștrii sunt codași
2
„Gata, nu mă mai întrebați asta” » Gigi Becali a surprins și a făcut anunțul în direct: „Așa a fost și la Edi Iordănescu”
3
Rapid a confirmat în premieră interesul pentru antrenor: „Ni-l dorim, o să luăm legătura cu impresarul”
5
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, gol superb și campion în premieră în Arabia Saudită » Portughezul a fost șef de galerie la final: imagini senzaționale
0
Înainte de Mondial, Norvegia a aprobat legea de care mulți cetățeni nici nu voiau să audă
0
Norvegia și-a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial » Odegaard și Haaland, nelipsiți din echipă + Mai multe absențe notabile
0
Pedro, mesaj emoționant la despărțirea de Lazio: „Priveam în sus și admiram cu mândrie”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Marea Britanie ia o decizie fără precedent privind sancțiunile Rusiei, ...
Libertatea
Filmul tragediei din Bacău, unde un elev s-a înecat și a murit în pauză. ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Adevarul e ca, abia venit, Bartalsstovu a devenit deja nume greu, conform ghesepe-fecesepe.
un gol cu poarta goala ...mare minune !:)
asta cu locul 2 e ca si victoria voastra ,unica in 12 meciuri ,ia sa ne zici ce locuri ati ocupat in ultimii ani in proiectul niu mimamop ?
ce ispravă nemaipomenită este să scapi un gol Botoșaniului? așa l-ați ridicat în slăvi și pe Rotariu jr și ....
eu vad ca deocamdata echipa e pe locul 2. aia care transfera doar jucatori de nationala si golgheterii campionatului si pune oferte pe Budescu, Enache sau Ivan pe ce loc este ?
...si la final sa te clasezi pe locurile 5-6-7. asta inseamna....sa fii club profesionist?
asta inseamna sa fii antrenor adevarat. sa ai curaj sa bagi jucatori de 17 ani in teren si sa-ti iasa. nu sa ceri la echipa numai jucatori de nationala si jucatorii de top in campionat de la alte echipe.
"a lăsat pe bancă nume mai grele: Marc, Essombe, Bartalsstovu. " daca feroezul si ceilalti doi au ajuns nume grele la dinamo, nea costache asta e super vedeta :))
daca faza cu bugetul ti se pare normala.........atunci e ok.
eh ,mai invidiosilor ,ce stiti voi ,nu au tras tare ,pt ei a fost inca un antrenament penibil ca si cele din ultimii 20 de ani pt sampion lig ,daca a trebuit sa-i scoata *** un pusti ,e clara treaba...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.