mosvasile
mosvasile  •  16 Decembrie 2021, 11:02
Postat de dubluv pe 16 Decembrie 2021, 08:41

a arbitrat bine Kovacs? Iar intra Ioanitoaia in depresie.

In opinia fcsb-istilor off course!Pana la urmatorul meci in care vor fi arbitrati de el-cand vor publica pe GSP ca este arbitrul...care ii„nedreptatzeste”!***?!Nu!Cinism!Perversitate!Nerusinare!

ucluj2011
ucluj2011  •  16 Decembrie 2021, 10:28

A fost un meci foarte bun , un ADEVĂRAT derby , o atmosferă de excepțională creată de galeria Rapidului dar și de cea a Stelei/FCSBului , un arbitraj FOARTE BUN , dar pe bune..... un rezultat de egalitate ar fi fost MUUULT mai echitabil!!!

mosvasile
mosvasile  •  16 Decembrie 2021, 10:13

I-aauzi ce mai„minunatie”de titlu!Pentru ca a castigat fcsb!!!Dar daca castiga Rapidul,cum ar fi dat gesepeii astia titlul?!-ul

dubluv
dubluv  •  16 Decembrie 2021, 08:41

roaitavasile
roaitavasile  •  16 Decembrie 2021, 05:47
Postat de gabri80el pe 16 Decembrie 2021, 03:37

***.eu nu am vazut decat un fcsb neputincios , fara vlaga sau vreo idee de joc. Pare mai degraba o echipa de pluton . un tanase cu 10 pase gresite si aiurite exact ca el, un valentin gheorghe care nu stiu cum naiba l-a facut pe asta jucator si cum a putut ajunge la acest nivel , mijlocasii centrali vai de ei ca din cinci atingeri abia daca pot controla mingea , o echipa care joaca cu un om un plus dar nu este in stare sa faca decat doua cornere intr-un meci ... si lista poate continua. chiar este minunatie :))))))))))))))

V-a făcut Tavi Popescu apararea ***, erau avioane toți. Luați-va antrenor.

gabri80el
gabri80el  •  16 Decembrie 2021, 03:44

apropo , cred ca ianis stoica inca nu ainvatat ce este ala offside... oare ce antrenamente fac astia daca nici bazele acestui sport nu le cunosc.cand esti prins 1-2 ori in offside pare ceva normal dar cand ajungi sa bati recordurile arata ca si nici de acest jucator nu este cine stie ce mare talent. pai un atacant doar asta trebuie sa aiba in creierul ala de gaina romaneasca dar, saracii, nici macar atat.

gabri80el
gabri80el  •  16 Decembrie 2021, 03:37

1027464943938561
Horia Olteanu  •  16 Decembrie 2021, 02:41

Sa spui despre acest meci ca a fost "o minunatie" mi se pare o rusine ,un amatorism sau o inconstienta , minunatia a fost in tribune , altfel meciul a fost plin de erori , de greseli , de momente statice , zeci de intreruperi , jucatori fara orizont ,imaginati-va meciul asta cu 2000 de oameni in tribuna...uitati-va la Gladbach vs Eintracht acum doua seri sa vedeti minunatie , Hagi asa cum e cu gramatica lui stramba are dreptate iar voi nu invatati nimic , promovati moartea clinica a fotbalului romanesc

babin
babin  •  16 Decembrie 2021, 00:52
Postat de supereduardo10 pe 16 Decembrie 2021, 00:37

Sa cprimesti 11m cu un om in plus in min 93 sa nu ai o ocazie din minutul 6 pana in minutul 70 inseamna sa ai un bulan *** :)) Si marea FCSB nu a jucat 13 minute cum spuneti voi ca din alea 13 5 au fost inreruperi de la fumigene. Deci dragi habarnisti marea voastra echipa a jucat ficx 8 minute cat sa-i ajute hazardul.

Tu ai vazut alt meci. Sa nu cumva sa te uiti pe statistici acum, ***.