Alte știri din fotbal
MM Stoica a văzut meciul „tricolorilor” mici și a remarcat un jucător: „O încântare! Să vezi ce știință a jocului avea”
0
În mijlocul play-off-ului, Filipe Coelho a semnat: „Mult succes, Mister!”
3
Ioan Varga îi răspunde violent și-l acuză public: „Cine e Mafalda ăsta? Escrocherii, el e deștept, toți sunt proști”
9
Valeriu Iftime pune presiune pe Marius Croitoru înaintea meciului cu FCSB: „Vreau să văd asta” » Cine va absenta contra roș-albaștrilor
2
Știri din fotbal internațional
Stadionul pe care naționala a scris istorie se va demola » O arenă ultramodernă de 18.000 de locuri va fi construită
0
Chelsea a anunțat cea mai mare pierdere financiară din istoria Premier League!
0
Premierul se implică după dezastrul Italiei + Ministrul Sportului, atac dur la președintele Federației: „Vreau un plus de demnitate de la acesta și să-și dea demisia!”
0
Yamal intervine vehement, după scandalul de la Spania - Egipt: „Intolerabil! Ignoranți și rasiști”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Medic din Capitală, găsit înjunghiat în urma incendiului izbucnit în ...
Adevărul
CS Dinamo, buget mai mic decât CSA Steaua! Ce sumă COLOSALĂ de la stat a ...
GSP SPECIAL
Țara din lume care are suficient plutoniu pentru 5.500 de arme atomice și ...
Libertatea
Încă puțin și Динамо retrogradează în liga orășenească Tiraspol.
Bine ba tzusti. Mi am notat. Demagogule
bălănelmiaunescu un fel de struto-camila *** de cineva fara cap prin fotbal...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
RESPECT TEJA!!!!
Dinamo e la pamant ...la propriu...Negoita si Compania au avut grija de toate...mai ramane sa se duca in B...dupa care ura si la gara...
Ce play off? Nu stiu daca Dinamo termina acest campionat. Situatia lor e dezastruoasa. Ei trebuie sa se gandeasca sa suptavietuiasca.
Si totusi, cat va mai tolerata galeria dinam0 ? Frf nu-si face probleme, la anu posibil ca dinam0 sa retrogradeze, sa se ia de mana cu rapidu-n B !
Ce alta tinta sa aiba daca negoita nu mai vine la meciuri
VINOVATUL PRINCIPAL E ACEST MASCARICI PR NUME UHRIN CARE A PASTRAT IN LOT SI A TITULARIZAT CIRCARI GEN MIHAIU , MOLDOVEANU ,RAUTA ,POPESCU SI CHIAR MARJELAK SAU CUM DRACU IL CHIAMA PE BETIVUL ALA AJUNS CAPITAN.ARE ALTERNATIVE CU BAHNI CU ELHMAN SI MAI SUNT VRE-O DOU PUSTI CARE VOR AFIRNARE NU *** DE RICI CARE NU INTERVINE LA MINGE SI RAUTA CARE ZICI CA-I LA EXATLON NU FOTBALIST.VROIAM SA DEVIN SOCIOS DAR MAI BINE DAU BANI KA UN CERSATOR DECAT LUI UHRIN SI MIHAIU
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.