Comentarii (51)

ovidiu_3003  •  14 Aprilie 2014, 09:02

Pana una alta ...suntem cei mai buni ...asa ca scuipatorii in pasarica sa taca si sa si dea pumni in oua ...Vom promova dupa ce o sa obtinem 10 victorii in play off ...

blu3_li0n  •  14 Aprilie 2014, 09:01

Voi clonatilor acuzati adversarii care nu au stat capra la voi de blat? Ati uitat ca in tur ati cumparat majoritatea meciurilor pe linie da partid. Sunteti niste nesimtiti

romeo01  •  14 Aprilie 2014, 08:29

Pana una`alta astia de la Bistrita v-au luat 4 puncte in meciurile directe....asa ca ciocu`mic....sunteti doar o clona pe care toata tara nu o vrea in liga1....doar nemuritorul partid aflat inca la putere....sper sa promoveze oricine inafara de voi!!

savoss  •  14 Aprilie 2014, 07:00
Postat de craioveanu91 pe 13 Aprilie 2014, 13:53

din surse sigure peluza sud cea vanduta lui mititelu( niste promisiuni desarte cu niste terenuri , nu bani) va trece de partea Universitatii, va fi un comunicat de presa in care vor spune motivele dar din liga 1 vor incuraja adevarata STIINTA, eu nu mint ;)

Iti dai seama ce tare-i matta? O foote o peluza intreaga!

savoss  •  14 Aprilie 2014, 06:59
Postat de machiavelliq pe 13 Aprilie 2014, 21:33

Sunt membru PS '97 si spun ca mananci rahat.Niciodata nu vom sta alaturi de curvele din Sexione si niciodata nu vom sustine un bastard politic.

Bravo!

machiavelliq  •  13 Aprilie 2014, 21:33
Postat de craioveanu91 pe 13 Aprilie 2014, 13:53

din surse sigure peluza sud cea vanduta lui mititelu( niste promisiuni desarte cu niste terenuri , nu bani) va trece de partea Universitatii, va fi un comunicat de presa in care vor spune motivele dar din liga 1 vor incuraja adevarata STIINTA, eu nu mint ;)

Sunt membru PS '97 si spun ca mananci rahat.Niciodata nu vom sta alaturi de curvele din Sexione si niciodata nu vom sustine un bastard politic.

utaaradan  •  13 Aprilie 2014, 19:20
Postat de the_champions pe 13 Aprilie 2014, 11:25

CSU de fapt este in locul lui U, care retrograda-se in B !

care ,,U'' ?

ovidiu_3003  •  13 Aprilie 2014, 18:36

E multa lume invidioasa pe aici ...

ortega  •  13 Aprilie 2014, 17:52
Postat de panion44 pe 13 Aprilie 2014, 13:20

lasa mai ca tefutem noi..te vaiti ca n-are cine....

Care voi mă?/ Nici n-aveți păr pe p u țe și deja sunteți violatori ? Vezi-ți de treaba ta imberbule , că poate mă iau de coanam @-ta ...

ovidiu_3003  •  13 Aprilie 2014, 16:22

Noi o sa castigam tot ...nu ne intereseaza cine i in play off cu noi ...promovarea se joaca pe teren ...10 meciuri ...10 victorii ...asa sa ne ajute Dumnezeu !!!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 6