FOTBAL  »  LIGA 2  »  PETROLUL - CHIAJNA

FOTO L-a umplut de sânge » Moment violent în Petrolul - Chiajna! „Roșu” direct arătat de arbitru

În minutul 58 al meciului dintre Petrolul și Concordia Chiajna, la 2-0 pentru prahoveni, Senad Jarovic, atacantul gazdelor, i-a spart capul lui Andrei Marc de la Chiajna și a fost eliminat. +4   FOTO

Articol de GSP - Publicat luni, 09 mai 2022 18:55 / Actualizat luni, 09 mai 2022 19:12

În minutul 58 al meciului dintre Petrolul și Concordia Chiajna, la 2-0 pentru prahoveni, Senad Jarovic, atacantul gazdelor, i-a spart capul lui Andrei Marc de la Chiajna și a fost eliminat!

În săritură, Jarovic l-a lovit cu cotul în zona frunții pe Marc, care apoi a sângerat abundent. „Centralul” Iulian Călin a luat decizia corectă și l-a eliminat pe atacantul neamț.

Jarovic i-a spart capul lui Andrei Marc în Petrolul - Chiajna

Cu un bandaj care i-a acoperit capul, stoperul Andrei Marc a revenit pe teren câteva zeci de secunde mai târziu.

Petrolul avea nevoie de o victorie cu Concordia Chiajna pentru a obține promovarea matematică în Liga 1.

Răchită prezintă două motive pentru prăbușirea financiară a Petrolului și anunță modernizarea stadionului: „Se va lucra la 3 aspecte”
PETROLUL
Mihai Stoica nu s-a abținut! L-a ironizat pe Adi Popa: „El nu e jucător profesionist pentru că e plătit de Minister” + ce spune despre CSA Steaua
CSA STEAUA

EXCLUSIV: Anunțul momentului pentru Gigi Becali » Fotbalistul se întoarce la FCSB: „Direct atacant îl bag!”