Alte știri din fotbal
Adrian Mazilu a dat declarația serii: „Dacă nu mă băga, nu cred că marcam”
0
Andrei Nicolescu anunță două transferuri la Dinamo: „S-ar putea să avem mai multe opțiuni cu Rapid”
0
Dinamo s-a impus la scor cu Voluntari, dar un om din atac n-a primit notă de trecere: „Absent” » Cine a luat 3
0
Cătălin Cîrjan a tras o sperietură groaznică: „Au făcut niște semne disperate”
0
Știri din fotbal internațional
Darius Olaru, primul GOL pentru Union SG! A prins un voleu superb
0
Real Madrid a câștigat amicalul cu echipa românului din Ungaria
0
PSV, surpriză în prima etapă din noul sezon! A primit golul decisiv în minutul 90+3 » Ce a făcut Dennis Man
4
Epic fail » Mii de oameni au venit la „nunta” lui Cristiano Ronaldo și au avut parte de o MARE surpriză!
3
Lifestyle
Iubita internaționalului român a furat toate privirile la prezentarea din Scoția: „Începutul unui nou capitol!”
6
Fiica fostului mare internațional român, apariție incendiară în vacanță: „Ibiza și magia ei”
7
Anamaria vrea să obțină 50 de milioane de dolari de la superstarul Luka Doncic
3
Cătălin Cîrjan e un „câine” fericit » Imagini de la cununia civilă: Evelyn i-a spus DA!
3
O dronă a intrat dinspre România în Bulgaria și a explodat la 100 de metri ...
Libertatea
Moody’s a cruțat România. Acum politicienii pot strica tot. Avertismentul ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Cât costă să mănânci la restaurantul din Saint-Tropez preferat de Brigitte ...
Libertatea
Intram Torito intram .
Cat rau au dorit ei Stelei . Na ca Dumnezeu le da dupa suflet .
Doamne Ajuta sa dispara astia .
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
papa,desfiintare placuta va dorim
Exact la asta m-am gandit cand am scris ceea ce am scris....totul luat de la zero si sigur vor veni oameni care sa investeasca.....asa...boala lunga, datorii si iar datorii...nu ne mai facem bine niciodata iar sperante ca vine cineva acum cu banii sa preia totul eu nu mai am. Sapun si Nico si altii ca ei au dreptate.
Pe bune , dar nu cred că v-ar avantaja o nouă amînare de 2 ani. Moldoveanul ăla *** ar trebui să plătească cei aprox. 4milioane de euro care nu este o sumă prea mare , nici măcar pentru el , dar el vrea să mai tragă pisoiu de coadă și să plătească cu țîrîita din drepturile TV. Păi dacă se întîmplă și după ce intrați în Liga I , anul următor OAR retrogradați , ATUNCI să vezi deranj și cum ați pierdut voi vreo 5-6 ani degeaba. După cum MULȚI rapidiști au spus (printre care Niculae , Pancu , Săpunaru)... cel mai bine era să intrați în faliment DE LA ÎNCEPUT cu datoriile șterse , atunci se găseau oameni întradevăr de bună credință și cu bani care să vrea să investească la Rapid pentru că STIAU EXACT cum stă situația , iar voi acum mai aveați POATE un an în plus (poate nici ăla) și erați în Liga I fără probleme și fără vrăjeli moldovenești și ascunzișuri și ***... DE ASTA au votat rapidiști ADEVĂRAȚI precum Săpunaru și daniel Niculae împotriva prelungirii "agoniei". *** NU veți ajunge niciodată nicăieri. Un vechi proverb romînesc spune: "Boală Lungă Moarte Sigură". Tăiați răul din rădăcină pînă nu este prea tîrziu.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu cu mult timp in urma "patronul Rapidului" sustinea sus si tare ca noul plan va trece fara probleme ca detine majoritatea si se va vota "cum vrea el" asta este din ciclul cu investitorul german si multe alte povesti nemuritoare spuse. Va rog sa retineti ca sunt suporter de peste 50 de ani, am abonament la Trib. I de ani de zile, de ce spun toate astea ? pentru ca vreau sa-i felicit pe cei care au votat impotriva planului de reorganizare si prelungirea AGONIEI cu inca un an. Rapidul nu mai este de mult Rapidul nostru a ajuns sa joace prin comune si sate uitate de lume, cu tot respectul pt acele localitati, vorbesc strict de fotbal si de ceea ce sunt ele pe harta fotbalului, traim de pe o zi pe alta, totul este la minimum, valoarea lotului, valoarea staffului, tot, tot, tot este amatorism pur. Daca nu reusim sa ne revenim mai bine faliment, liga a 4 a si o luam de la capat, podul de piatra s-a daramat a venit apa si l-a luat, vom face altul pe rau in jos, altul mai trainic si mai frumos, nu avem Craiolgutze, nici primaria Voluntari nici Regia Huilei, avem insa o mare de oameni care iubesc Rapidul si care cu siguranta vor sustine aceasta echipa pas cu pas pana ce va redeveni Rapid Bucuresti ( vezi Poli TM )nu umbra nu fantoma nu amintirea nu echipa ce joaca la nunti si la botezuri ci echipa ce joaca an de an pentru titlu pentru cupa....FZR !! si Doamne ajuta !
pentru limba romana apasati 1...
Ce zici tu batrane,sunt date de domeniul SF-ului...Nu cred ca evita falimentul Rapid. Doamne ajuta,dar nu cred. Si asta nu are mare legatura cu Radu,Niculae ori Sapunaru. Ei adunat nu cred ca insumeaza 1% din problema Rapidului. DINAMO A iesit din INSOLVNETA pt ca avut datorii catre stat in special. Rapid are pierdute ligii pe la Fifa cu jucatori de care nu prea isi mai aduce aminte nimeni. Sume de sute de mii si nu vine nimeni sa bage acum 2-3 milioane intr-un club de fotbal din Liga a 2 a. Trist,dar adevarat. Eu sper totusi sa ma insel si CUMVA sa se salveze Rapidul. Insa nu cred. Desi exista sanse. Un milion ar fi nevoie cat sa se prelungeasca agonia...insa ar fi nevoie de mai mult,asta in conditiile in care ar castiga litigiile cu firmele lui Copos,Taher,ANAF,si ceilalti care detin grosu datoriilor:P
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.