Alte știri din fotbal
MM Stoica, cucerit de rival: „Atenție, e poate cel mai bun jucător din Superliga!”
1
Steaua - FC Bihor, în etapa #4 din play-off-ul Ligii 2 » Lincar are un examen greu în Ghencea
0
Sepsi - FC Voluntari, în play-off-ul din Liga 2 » „Finală” pentru promovarea directă în Superliga
0
Ce se întâmplă cu Mirel Rădoi după disputa cu Becali » Mihai Stoica: „Am vorbit cu el”
3
Știri din fotbal internațional
Bayern - Real Madrid, retur de foc în „sferturile” Ligii Campionilor: echipe probabile + cote
0
Neymar la Cupa Mondială? Președintele Braziliei a intervenit » Dialog cu Ancelotti
0
I-au pus oferta pe masă lui Cristi Chivu: 5 milioane de euro salariu, puteri depline!
3
Arsenal - Sporting, retur pe „Emirates” în sferturile Ligii Campionilor » Echipele probabile
0
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Planul „Marshall” al industriei românești: 5 miliarde de euro în ajutoare ...
Libertatea
Imagini virale cu un robot umanoid care alungă mistreți pe o stradă din ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Hackerii Moscovei au spart zeci de conturi ale Forțelor Aeriene Române, ...
Libertatea
mancati RAHAT!!! ASA CUM FACETI DE MULTA VREME INCOACE,ZIAR DE CACAT, CU OAMENI DE ASEMENEA...
Un ziarist GSP-sechestrat in WC-ul unei bodegi din Ferentari!!!!! Colegeii au incercat sa ia legatura cu el la telefonul mobil,dar nu au putut.Era prea beat si casut in buda ,blocand usa de la WC-ul,facand operatiunea de salvare foarte dificila.Pana la urma femeia de serviciu a reusit sa-l elibereze din voma unde era tinut ostatic..Ne bucuram ptr reporterul GSP si ii uram la mai multe articole si sugeram si noi subiecte de genul :Besinile lui Gigi miros a Hugo Boss,ori Ragaiturile lui Becali fac bine prostiei,Crizele de nebunie ale oierului Gigi au vindecat trei batani in Dorohoi etc.
GSp.ro fratilor numai dati stiri numai pentru a va face voua pe plac sau sa umpleti pagina web , nu vedeti ca lumea numai va cumpara si nici numai intra pe site din cauza minciunilor pe care le spuneti ,si care le mai si scrieti.Asta e articol ce ati scris mai devreme de Fc Progresu? toata lumea confirma ca nu este adevarat ce ati scris voi , si voi tot ati scris despre acsti articol, precum ca aveti voi relatii la club .Sunteti niste mincinosi.Poate voi nu bagati de seama aceste lucruri care vi le spune un fost cititor al GSP , dar ar trebui sa mai spuneti si adevaruri si sa numai imbarligati ! salut
Pai daca nimeni nu zice ca au fost sechestrati voi de ce ziceti? Poate o sa fii tu sechestrat ca esti praf cum sunteti toti defapt
deci toata lumea neaga, insa voi scrieti ca ei sunt "sechestrati" ... cat va mai rabda Pamantul???
ei zic si ei asa bine ca la cate lucruri s-au intamplat la fc national nu m-as mira si de asta cei care conduc clubul isi bat joc de el nu baga bani in el
Surse apropiate??? ce inseamna asta? exista asa ceva in organigrama cluburilor in Romania? surse apropiate sau aceasta titulatura se foloseste pentru a acoperi sursele inexistente care nu pot fi probate?
Si atunci voi de unde aveti 3 surse care sa va confirme stirea? (ziaristi?????????)
:-)))) si atunci de ce mai scrieti? totusi prosti sunteti
at ce draq mai e si stirea asta?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.