Alte știri din fotbal
CSA Steaua a anunțat 3 transferuri
0
„Nu am venit să iau doar un salariu” » Leo Grozavu are ambiții mari la Chindia: „Nu vin nici din pădure, nici din vreo altă țară”
0
În emisiunea „Prietenii lui Ovidiu”, Bogdan Bălănescu a dezvăluit salariile de la FC Voluntari
0
CFR Cluj aduce portar campion din Superligă!
2
Știri din fotbal internațional
Programul complet din Liga Campionilor » Real Madrid va înfrunta TOȚI ROMÂNII din competiție! Ce traseu are Chivu + ghinion pentru Răzvan Marin
0
Walter Zenga a văzut ce adversari are Cristi Chivu în Liga Campionilor și a reacționat: „A apăsat bine butonul”
0
Ararat-Armenia – Craiova, în play-off-ul Europa League » Plouă cu ocazii
61
Florentin Petre a ajuns la noua echipă: „Avem treabă”
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
6
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
Reacția femeii din Oradea care a câștigat marele premiu la Loto 6/49. I s-a ...
Libertatea
Cum s-a produs dezastrul din Nepal: prăbușirea unui ghețar a declanșat o ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Pahonțu, specialul specialilor. Amendamentul din legea care interzicea ...
Libertatea
Oprita,fost jucator la Fc Fcsb si Dinamo,pana sa fie angajat la csa,declara ca pentru el Steaua inseamna echipa din liga 1! Oprita era acum la dinamo,mare dinamovist,daca DDB il luau antrenor si avea de unde manca! Csa l-a adus pe Becali in Ghencea!
Ce zic eu si ce canti tu ... se vede ca habar nu ai de realitate... Acuma dute si baga mare la teme ca poate iar te prinde maicata pe internet ...
Păi plătiți-le! :)))
Tu imi dai mie lectii ma? :))) La voi au venit doar 2 brigazi, skins si insurgentii, aia sunt singurii ultrasi de la voi. Atat, 40-50 de oameni cat or fi. In rest sunteti doar copilasi frustrati nascuti dupa 2000, care cred ca istoria Stelei incepe odata cu venirea lui becali. Dupa ce inchide gigi robinetu o sa fugiti toti pe la alte echipe.
Vedetele vopsite ale lui gigi nu au jucat nimic! Sunt niste non-valori intrate la vopsitoria gigista din presa si din impresariatul ticalos din fotbalul romanesc! Nu agreez cele doua echipe dar csa steaua va intra in Liga a 2a! Deja gigi poate sa-si ia adio de la suprematia mafiota a fotbalului de cumetrie gigist! Si uite asa ministerul isi reia locul din Liga 1, iar fc fcsb VA TREBUI SA DISPARA, in mod normal! Poate FRF isi reaminteste ca locul ocupat de fcsb se bazeaza pe frauda, coruptie si inactiunii lui Burleanu! Ticalosia gigista nu poate actiona la infinit! Desfiintarea!!
Oricum, tare poza, cu scaunele puse de becali. Sa vedem ce fraier mai gasesc pentru liga 2.
Peluza Sud - prostii care 12 ani au sustinut alta echipa! :))))))) Cei mai prosti membri ai unei galerii....sa gtesesti 12 ani echipa pe care o sustii!
Dupa mintea ta de prost,astia care au favut puscariw trebuiesc executati! Cersetorule,nu mai sta cu mana intinsa la buhet,pentru stapanul tau,csa!
Voi va ziceti SUD doar pentru ca el nu mai exista. SUD = Armata Ultra... dar tu esti prea tanar sa sti asa ceva...
Voi nu existati pe scena ultra, asta sa iti fie clar. Sunteti inexistenti. Nici de trollat macar. Peluza SUD Steaua va da lectii la orice ora din zi si din noapte. Nu degeaba cantati o parte din cantecele noastre. Si am primit amenzi, daca chiar vrei sa stii. digisport. ro/ fotbal/liga-a-3-a/amenzi-de-peste-7-000-de-lei-date-de-jandarmerie-dupa-csa-steaua-fcsb-2-normele-incalcate-de-suporterii-gazdelor-1025373
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.