Alte știri din fotbal
Papeau, pasă genială la golul din FCSB - UTA! Coman nu l-a iertat pe Târnovanu
0
Ce spune Marius Baciu despre impozia de la FCSB: „Trebuie să ne supunem toți”
0
„Mai intrăm la pauză!” » Imagini incredibile la Târgoviște, înainte de FCSB - UTA
0
De ce lipsește Octavian Popescu din lotul pentru FCSB - UTA
0
Știri din fotbal internațional
50 de milioane de lire sterline pentru atacantul din Premier League
0
Duelul românilor Horațiu Moldovan - Ianis Hagi, decis de un gol marcat la ultima fază
1
Cagliari - Inter, deplasare dificilă pentru Cristi Chivu în Serie A: GOL în minutul 9!
0
Bruno Fernandes, imperial în Manchester United - Ipswich Town
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Motivele pentru care islandezii au respins aderarea la Uniunea Europeană. ...
Libertatea
Turist cazat la un hotel de cinci stele, revoltat după ce i s-a cerut să ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Radu Miruță, întrebat dacă pleacă militarii americani din România după ...
Libertatea
Nu ma tenteaza ... sa explic string theory ... la porumbei de tabloid, din nou ...:)) Dar daca cititi ce am spus de la inceput ... Becali e fraier ca a facut apel si recurs la aceste decizii ... Marca si Numele le-a pierdut de mult ... pentru ca simplu spus nu sunt ale FCSB, sunt ale CSA ... daca nu si-a trecut clauza in 2003, e pa! El trebuia sa schimbe denumirea si marca clubului inca din 2003 ... ca sa nu existe nici un fel de confuzie intre un club profesionist de fotbal si un club departamental de 100 de sectii! Nu a facut ... nici una, nici alta ... sa traga ponoasele! Aceste 2 procese castigate de MPAN, ca nu sunt mai multe ... nu vizeaza nimic altceva decat Numele si Marca 'Steaua' ... nu Palmaresul, si celelalte drepturi competionale ... nu continuitatea juridica si sportiva a FCSB. Societatea FCSB SA ... este infiintata in 2003 ... dar continua o activitate inceputa in 1947, neintereupta pana in 2018, si necontestata in instanta! CSA 'Steaua' FC ... este o simpla sectie a clubului CSA 'Steaua', fara personalitate juridica, deci patrimoniu propriu ... care a inceput o noua activitate in anul 2017 ... prin incalcarea legii 11/91 ... practicand o concurenta neloiala ... pentru o activitate care au transmis-o inca din 1998. Actionariatul FCSB ... este cel care are calitatea juridica sa conteste decizia MAPN de infiintare ... deci nu eu ... eu i-as fi reclamat in secunda 1! Pana la urma asta avem ... Talpan a castigat 2 procese ... mici ... care nu afecteaza FCSB deloc!
Din cate știu eu, CSA vroia 10% din tot ce încasează echipa de fotbal!!!
De ce atâtea discuții. Sunt proprietarii unor bunuri ce se judeca pentru ele . Pe de alta parte dacă FCSB nu e Steaua și vad ca din 2014 ( parca ) de când a reclamat MAPN-ul asta Becali nu a mai folosit numele ...pana atunci nu a reclamat nimeni , nimic , nu a existat furtul ? Nu ? Atunci de ce vrei bani ?
Eu sunt ferm convins că te-ai bucurat la semifinala de UEFA din 2006, te-ai bucurat la dubla cu Ajax și cu Chelsea.Bine acum faci pe lupul moralist, dar sa zicem că prin absurd ciobanul face o înțelegere cu CSA și echipa se va numi din nou Steaua și va avea marca inițială, vrei să îmi spui că atunci nu vei tine cu echipa doar pentru că un fariseu conduce !!!
Daca CSA este infiintata in 2017, cu siguranta fcsb este infiintata in 2016 si nu avea ce sa caute in liga 1! Chiar si tu recunosti in delirul tau acest lucru :)))
"gigist"
Ce înseamnă pentru tine "gust", tu daca ești suporterul CSA, ești "talpanist"?
Te-ai trezit vorbind neîntrebat.Eu te întreb cum te cheamă și tu îmi spui că stai in Vaslui!!!!
"deci suntem ... protejati dpdv juridic." Tu in numele cui postezi? Esti avocatul lui gigi? gigistii au intrat in delir :))))))))))
Asa si care e problema? Eu daca iti inchiriez tie un apartament si dupa o perioada nu ne mai intelegem...iar tu imi folosesti apartamentul abuziv, nu e noarmal sa te dau in judecata?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.