Alte știri din fotbal
De ce a refuzat Edi Iordănescu 35.000 de euro pe lună de la CFR Cluj: „Ce fac, vin doar să vă iau banii?!”
0
S-a făcut! Gigi Becali a aflat de la GSP primul transfer al verii la FCSB: „E posibil”
2
Cutremur: s-ar putea rejuca toate barajele! Au decis să meargă la TAS, după dezvăluirile GSP
3
Gigi Becali e convins, după întâlnirea cu fotbalistul: „Vine la noi”
0
Știri din fotbal internațional
De la nunta unui amic, convocat la Mondialul 2026!
0
FIFA a ales arbitrul care va oficia meciul de deschidere al Cupei Mondiale de fotbal
1
Top 10 cei mai buni marcatori din istoria Campionatelor Mondiale
1
Riscă meci pierdut la „masa verde”! » FIFA amenință cu represalii dure, dacă la Mexic - Africa de Sud se va auzi scandarea controversată a localnicilor
12
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
7
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
Ingerasii din saloanele www.HotAngels.ro te astepta! Galerie foto reala pe site, 30 domnisoare sexy astepta sa incinga atmosfera pentru tine! Discretie, intimitate, zona centrala, erotism si senzualitate. Daca doresti, fetele te pot vizita acasa sau in camera de hotel, non-stop. Asigura-ti o noapte fierbinte, alege www.HotAgels.ro
era un 0-0 cinstit cu porcusoru ala pe teren. E acelas gest cu cel facut de Muresan, e sport fizic nu sah, poti sa si ajungi in scaun cu rotile, sau sa mori din mult mai putin.
Invitatie TSU:esti platit ca sa socializezi. Acceseaza www.tsu.co/costinel1.Trebuie felicitat ca a plecat!!!
trebuie felicitat piturca ca a plecat ca daca nu pleca nu cistigam, ne luau aia in suturi.
Bravo paul.0.53 ai umor! Rara avis. Aprciez astfel de comentarii, iar jignirile, injuraturile precum la usa cortului, nu-si au locul aici! Umor=inteligenta! Felicitari!
S-a cam ramolit dl. general; ma mir ca nu l-a sunat si pe Ponta sa-l felicite pentru victorie :-)
Foarte bine ia facut Lucian la ala! Si nu se conpara cu Muresan unde a fost intentie clara si care la lovit pe un jucator de Nationala care acum trebuia sa fie pe teren. Se vede ca tineti cu johanis toti astia care tineti mai mult cu straini decat cu romani
D-aia a cam dormit si Pintilii pe teren. A ramas pe fusul orar de la sauditi!
Piti ii visa pe Cocis,Codrea si alte gloabe cu care a insistat in cele peste 80 de meciuri la echipa nationala.
nea puiu stia perfect ce ora era a vurt sa-i provoace un cosmar barbugiului!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.