ivanoiuclaudiu
ivanoiuclaudiu  •  10 Octombrie 2015, 08:44
Postat de Mircea Oşan pe 09 Octombrie 2015, 23:02

Contra nu a jucat la Napoli aşa că habar n-are ce se întîmplă acolo,deci a vorbit ca să n-adoarmă.

Ai dreptate...Contra a jucat doar la Ac Mlan... nu are, saracul de el, de unde sa stie cum e la Napoli!!!!Si cred ca nici nu a vazut vreun meci de-al lor...La dracu...cred ca abia acum a auzit de Napoli!!!!Se baga si el in seama...

vasy86le
vasy86le  •  10 Octombrie 2015, 08:25
Postat de manty_one pe 10 Octombrie 2015, 02:53

ai perfecta dreptate...daca te duci la meci vrei ca echipa ta sa castige dar in cele 90 de minute tu ca suporter trebuie sa-ti incurajezi echipa si la bine si la rau...asa cum sunt ei buni sau rai,sunt jucatorii Nationalei tale insa daca te apuci sa ii fluieri si huidui atunci stai nene acasa si uitat-te la televizor!...echipa chiar nu a jucat rau si doar ghinionul a facut ca sa nu marcam pana in acel minut cand s-a primit gol,insa nu doar Chiriches a gresit ci si Grigore ,amandoi au fost acolo la acea faza din care s-a centrat...o sa invingem lejer Feroe si o sa ne calificam direct...HAI ROMANIA!!

Daca merita huiduita, de ce sa nu o huidui? vrem la Euro dar nu suntem instare sa batem finlanda? voi nu vedeti ca nu jucam nimic? si nu facem asta de 1-2 meciuri ci de cativa ani incoace. Suporterii Romaniei sunt pretentiosi,sunt obisnuiti cu performanta, tanjesc dupa generatia de aur, e normal ca dupa atatia ani de esecuri sa fii satul. Mai vezi si jucatori ca strutocamila asta, care se cred buricul pamantului, nu joaca nimic dar are aere de mare fotbalist, cum iti tratezi publicul, asa o sa fii tratat.

valu4ever
valu4ever  •  10 Octombrie 2015, 08:17

vai mama lui,dupa ce ca-i slab mai e si prost!

madalin_eivissa
madalin_eivissa  •  10 Octombrie 2015, 07:53

Fițe de vedeta ce are Chiriches, de asta n-a rămas la 'Spurs, avea aere de prea mare mândrie, sa ne aducem aminte faza aia cu ascultatul urechii la o partida din Capital One Cup ( Cupa Ligii ) ! Trebuie doar sa-și vadă de jocul lui, e un jucător important, din păcate foarfeca aia cu suedezii ( parcă sau nu mai știu! ) și bara-gol din meciul cu Ajax I s-au ridicat la cap ! Păcat încă poate multe, îmi doresc sa-l revăd pe adevăratul Chiriches, fundașul - golgheter !

valiza.epo
valiza.epo  •  10 Octombrie 2015, 07:21
Postat de mitroi2008 pe 10 Octombrie 2015, 00:46

Bine le-a facut! Un public nesimtit in Bucuresti. Romanii sunt singurii spectatori de fotbal care isi fluiera propria echipa nationala, culmea, tocmai cand aceasta este pe cale de a se califica la un turneu final, lucru ft rar in ultimii ani. Dar asta este caracterul nostru. Atat putem ca natie.

Ce noapte in capul tau...

valiza.epo
valiza.epo  •  10 Octombrie 2015, 07:18

***, daca a ajuns sa vada meciurile lui Tottenham sau Napoli fara sa plateasca bilet crede ca a ajuns si fotbalist?! Caci OM sigur nu a ajuns.

danger.
danger.  •  10 Octombrie 2015, 06:58

trebuie sa se gandeasca la posibilitatea ca arbitrul acorda acel penalty pt Fin. si ca Tatarusanu facea un meci la fel de prost ca el !!! ... eram de rasul Europei ! pierdeam la scor si nu cu vreo echipa de top .

andy_2008
andy_2008  •  10 Octombrie 2015, 06:57

Un taran care este rezerva la Napoli.

danger.
danger.  •  10 Octombrie 2015, 06:52

Chiriches trebuie sa aiba mare grija pt ca in CV-ul lui incep sa se adune lucruri negative si lumea il catalogheaza ca atare , nu a facut fata in Anglia ,apoi episodul cu betia , nici in Italia nu impresioneaza iar acum se gaseste tocmai el sa faca pe suparatul ... al 12-lea este decisive atunci cand fortele in teren sunt egale , nu cand tu ratezi tot meciul iar in aparare ai 2-3 faze si gafezi ca amatorul , asta inseamna AMATORISM !