Alte știri din fotbal
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Steaua a dat răspunsul: ce se întâmplă cu Florin Talpan » „În urmă cu aproape două săptămâni...”
14
E gata! Kennedy Boateng și-a găsit echipă, după despărțirea de Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Didier Deschamps a intrat în istorie! Record absolut la Campionatul Mondial: l-a depășit pe legendarul selecționer
0
Și-a aflat adversara! Universitatea Craiova știe pe cine întâlnește în turul 2 din Liga Campionilor
0
Maghiarii sunt siderați! Cu doi români pe teren, campioana Ungariei a fost eliminată din primul tur preliminar de Liga Campionilor
1
Franța - Spania, bătălie epică pentru finala Campionatului Mondial » Un singur gol face diferența la pauză
12
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
De aceasta data Panduru are un comentariu corect.In acele conditii doar cu un pic de noroc se putea mai mult.
Daum e depasit o lae sau poate astora pricieputi va place fotbalui lui nea Puiu sau Piturca de vedeam o ocazie la 2 mecuri? Hai sa fim seriosi cu putin noroc si concentrare aveam acum 9p si ce il mai aplaudati PE NEAMT ...pentru acelasi joc
Arbitrajul a fost de nota 5. Avand in vedere stilul de joc al cazacilor trebuia tinut mai din frau de la inceput. Daum a luat cei mai in forma jucatori romani si am jucat fotbal, am incercat sa atacam. Insa cu anonimii nostrii impotriva unei echipe care joaca cu 5 fundasi si 3 mijlocasi in fata apararii nu prea ai ce sa faci. Scorul este ok. Nu cred ca Muntenegru o sa ia 3 puncte acolo. Teren sintetic, pe care totusi se poate juca in Romania e doar la Chiajna si ATAT. Terenul a fost pentru ambele echipe, insa este o diferenta. Ei joaca in fiecare saptamana pe terenul ala sintetic nenorocit. Calificarea este inca in joc. Polonia a facut 2-2 cu kazacii, si aproape au facut egal cu Armenia acasa. Danezii s-au incurcat cu Muntenegru. Noi egal cu Muntenegru. Nu e pierdut nimic. Nici daca Polonia si muntenegru aveau cate 9 puncte nu era inchisa calificarea. keep calm si hai Romania!!! Atatea mofturi si aere cand jucam cu fotbalisti din liga bergembier si parva liga..lasati nasul mai jos..atata va c**+ti pe voi parca am avea numai staruri in echipa.
Corect. Spune-i asta si celor doi capcauni care au aparat poarta echipei nationale si care au fost veriga slaba din acea echipa. Ma refer la Stelea si Prunea.
Ok, Daum e depasit..spune-mi tu, parerea ta de ,icrobost..cum ai fi facut echipa...ce jucatori ai fi selectionat..unde a gresit Daum...Toti vrem o nationala buna, care sa bata tot..dar cind jucatorii nostrii joaca doar in Turcia, Bulgaria, Romania...si recent in Belgia ( vorbim dupa 6 luni despre asta)..ce pretentii poti avea ?
Arbitrajul a fost tipic romanesc.In rest,am jucat foarte prost condusi de un antrenor depasit de situatie!In cea ce priveste terenul:asemenea terenuri proaste gasesti la noi cam peste tot.A fost acceptat de UEFA,deci totul a fost in ordine.Terenul a fost aceasi pentru ambele echipe.Rezultatul a fost echitabil,dar pentru noi inseamna iesirea din calificari!
Dar selectia jucatorilor majoritatea de la fcsb, ce a aratat? Ati bagat 1-2 jucatori de la alte echipe sa inchideti gura fraierilor, si credeti ca asa pacaliti fotbalul? Karma is a bitch!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.