Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
9
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
1
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
0
Știri din fotbal internațional
FCSB - Fenerbahce, duel în ultima etapă a grupei Europa League » Toate CALCULELE + Reporterii GSP transmit de la stadion
7
Și-a spart televizorul la golul lui Trubin din minutul 90+8!
1
Bairam în Centrul Vechi, apoi fuga în stație: 1.000 de suporteri ai lui Fenerbahce au plecat spre Arena Națională cu STB-ul
8
Scene emoționante pe Aeroportul Internațional Timișoara
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Microbuzul din accidentul tragic din Timiș nu avea funcția de lane assist. ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
Daca Moti ar fi fost convocat ca 'portar' ar avea sens... Altfel...
Nici macar o data nu a zis ca este fericit pentru eliminarea unei echipe româneşti, nici că dedică victoria dinamovistilor, a zis doar că, alături de mulţi bulgari, se bucură si mulţi români pentru calificarea lui Ludogoreţ in CL (asta la provocarea reporterului). Legat de cum va fi primit de colegii de la lotul national: cred că Moţi face deja pe el la gândul (re)întâlnirii cu Chipciu şi cu Tănase de la naţională. Extraordinar, nu mai poţi elimina Steaua dintr-o competitie ca e deja un afront naţional, sar ţăranii cu furcile şi topoarele să apere echipa poporului.
agree. mai jos am o miniexplicatie, valabila si aici.
tipul e diliu total, unul dintre cei mai aberanti useri de pe aici. o clona de fapt.
sincer, moti nu merita la nationala. ce a facut el cu steaua e o chestie rarisima, asta nu inseamna ca e demn de nationala.
Ai o logica de clasa intai... ce sa faca,sa planga pt ca s-a calificat cu echipa lui...si ce daca a fost o echipa romanesca trebuia sa inscrie vreun autogol,sau ce?Pai voi l-ati injurat pana n-ati mai putut pe Adrian Ilie cand a jucat impotriva voastra,dar pe Moti care mai este si dinamovist pe deasupra cum sa nu o faceti!Dar este adevarat ceea ce au scris altii aici,voi nu stiti sa pierdeti...semanati perfect cu cel ca va pastoreste de la Poarta Alba,daca jucati intr-un campionat de doi bani credeti ca va merge peste tot...da,v-ati calificat de multe ori in grupe(felicitari) dar atat...performantele Stelei sunt cele ale lui nea IMI,atunci cand a avut si o super echipa...restul iluzii...
"Patriotule", vezi ca meciul cu grecii se joaca la Atena, fara spectatori, nu la Bucuresti pe National Arena. Si daca s-ar fi jucat la Bucuresti acest prim meci de calificare la CE 2016, cine sa-l injure pe Moti? Tu, scuipând seminţe şi mirosindu-ţi băşinile la gura sobei din Tritenii de Jos in timp ce te lauzi că esti la meciul echipei nationale? Stii sa interpretezi o declaratie, semidoctule? Moti a spus ca meciul retur cu Steaua a fost unul frumos si ca din punctul lui de vedere Ludogoreţ a meritat sa castige. A mai spus ca dedica victoria si calificarea familiei, iubitei, prietenilor si tuturor celor care l-au sustinut. Nici macar o data nu a zis ca este fericit ca a scos
prostovane, daca ai cunoaste fotbal ai fi mai rezervat in afirmatii, dar fiind suporterul unor non valori...apreciezi doar lipsa de valoare.
vorbesti de o tara intrega distrusule, vai mama ta de retardat si extremist antiroman....
E convocat ca sa se distreze nea pizdy cand moaţi va fi huiduit si injurat de 50000 de mii de oameni. O sa vada atunci ordinarul ca decizia de a declara ca este fericit ca a reusit sa elimine o echipa romaneasca a fost una gresita...foarte gresita. Daca spunea ca si-a facut doar datoria ca jucator profesionist era ok...dar sa spui grozaviile alea ca tu, ca roman(sau nu?), te bucuri de eliminarea conationalilor tai....este o mare porcarie. Sunt curios cum va fi primit de colegii din lot.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.