Alte știri din fotbal
MM Stoica, mesaj tranșant după titlul Craiovei: „Mulți m-au întrebat asta” » Ce a spus despre Dinamo și Rapid
1
Gigi Becali a făcut acuzații grave la adresa unui rival, în direct la TV: „Când vorbiți cu el, întrebați înainte: «Câtă șampanie ați băut?»”
0
Oferte pentru doi jucători înainte de barajul FCSB - FC Botoșani: „I-am dat acordul să plece”
1
Câți bani a câștigat FCSB în Europa League în acest sezon » Roș-albaștrii sunt codași
2
Știri din fotbal internațional
Denzel Dumfries dezvăluie rețeta succesului: „Asta ne-a cerut Chivu și a fost inflexibil!”
0
Wolfsburg nu a profitat de avantajul terenului propriu la baraj și riscă retrogradarea din Bundesliga
0
Îngrijorare pentru Neymar! » Accidentarea e mai serioasă decât a comunicat Santos
0
Maurizio Sarri pleacă de la Lazio, dar rămâne în Serie A
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Marea Britanie ia o decizie fără precedent privind sancțiunile Rusiei, ...
Libertatea
Becali, dezvăluiri după discuția cu Grindeanu: Alexandru Nazare și Eugen ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Un *tip doar: "ohi" se scrie oxi dar se pronunta ohi. ^^
cu 5-0 ??..)))))))))))))))))))))) vezi sa nu fie invers, totul e posibil. dar, asa sa fie, cum spui tu !
- ÎNŢEPĂTURĂ. Întrebat dacă noi sîntem principalii contracandidaţi ai "naţionalei" elene, ne-a "retrogradat" aşteptările: "Voi, Ungaria, Finlanda şi Irlanda de Nord. Echilibru, sînteţi toate peste Feroe" __ ..)) ironic, do Claudio.. nu care cumva sa isi inghita ironiile, nu va avea trai cu grecii.>))
"N-am hotărît primul «11»!" Primul a vorbit Victor Piţurcă. Extrem de serios, concentrat, a început discursul interesant, combinînd o încurajare şi un avertisment către elevii săi: "Se întîlnesc cele mai valoroase echipe din această grupă. Doar că grecii au demonstrat asta, noi mai avem s-o facem!". __ deci, Ellas e marea favorita a meciului, fara doar si poate. pitzi 666 considera la fel, el crede ca ei exista, noi suntem la stadiu de facere..))
Piti lasa greaca ! Apuca-te de invatat araba !
de fapt e "Oxi"... daca tot vreti sa va dati puliglotzi.
De peste 20 de ani, in afara de Chivu , nu am produs nici un jucator de valoare. Cum putem pretinde jocuri bune, calificari? Daca nu investesti nimic in fotbalul juvenil, tabula rasa. Avem un fotbal Mafiot, meciurile se joaca la masa verde, nu pe gazon. Cistiga campionatul si cupa, numai cine are bani sa cumpere, de la nasul sandu. De asemenea retrogradeaza cine vrea Mafia fotbalului. Atit economia tarii-industria- a disparut, cit si sportul romanesc. Numai birocratia prospera extraordinar. Avem cel mai stufos aparat birocratic din lume, raportat la numarul de locuitori. O birocratie asfixianta. A distrus tot! Si sintem cei mai saraci din Europa.Hai Romania! Cistiga la Pireu cu 5-0!
Cred ca pitzi este modest. Mai avem cateva atuuri. Nu joaca Tanase si Torje (daca nu se razgandeste cu Torje)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.