Comentarii (72)
Constantin Sandru  •  11 Martie 2020, 10:15

La FC Bayern nu e niciunul cu numele asta !! L-ati facut si "capitan" pe neica nimeni asta.

Un Timisorean  •  11 Martie 2020, 08:28

A-ti ***-o tata, va ***e asta de nu va vedeti.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

George Galati  •  11 Martie 2020, 08:27
Postat de adriann_ pe 11 Martie 2020, 01:15

Asta ma seaca si pe mine. N-am nimic cu emigrantii economici care au plecat sa-si faca o viata mai buna, dar faptul ca se implica la vot in administrarea unei tari cu care nu mai au nimic in comun (si careia in multe cazuri nici nu-i doresc binele) mi se pare inacceptabil. Si Germania si UK limiteaza dreptul de vot al unui emigrant la un numar de ani, daca dupa X ani nu te intorci in tara ti se retrage dreptul de vot. E perfect logic sa fie asa, nu e admisibil sa participi la decizii care nu te afecteaza in nici un fel...

*** psd ! esti ca noaptea !

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

George Galati  •  11 Martie 2020, 08:26
Postat de pake_spp pe 10 Martie 2020, 21:59

Sunt curios cati dintre astia care va dati cu parerea ati facut fotbal de performanta si ati simtit ce inseamna sa nu se uite nimeni la tine pentru ca nu joci la o echipa din Bucuresti, Craiova, Timisoara sau Pitesti? Ca nu ai semnat cu Giovanni sau cu alt om influent! Daca ati fi simtit o singura data in viata voastra de sportiv gustul amar al marginalizarii pe motive terte si nu datorita valorii exprimate pe teren, altfel ati fi vorbit! De mocirla si cancerul din fotbalul romanesc va dati seama si dupa reactia lui Radu Stefan, singurul jucator roman care e titular la o mare echipa dintr-un campionat puternic! Cei care au gustat profesionalismul, nu au de ce sa se mai amestece cu amatorii! La fel si romanii ramasi in tara, s-au obisnuit cu spaga, cu relatiile...iar daca reusesc sa isi faca si un concediu scump pe an, eventual sa-si ia o masina scumpa, sunt fericiti si multumiti! Conteaza calitatea mancarii si aerul pe care il respirati! Conteaza mediul in care va invartiti! Daca v-ati obisnuit sa aveti gipane pline de noroi pe roti, nu ii acuzati pe altii ca vor sa se urce si sa coboare curati pe talpa in/din masina!

bati campii omule !

Adi Anitas  •  11 Martie 2020, 01:19

Mult succes, la ce echipe a jucat și ce academii e imposibil să nu ajungă un mare jucător. Îmi place și strategia pașilor mărunți, nu ardem etape, frumos vorbește și taică-său, se vede educația cât despre fotbalul romanesc, peste 100 de ani, și ar cam trebui sa începem la statuia aia a lui Hagi .

adriann_  •  11 Martie 2020, 01:15
Postat de roradu pe 10 Martie 2020, 16:13

Are dreptate omul dar când se Votează in țara ar fi bine sa stea acolo dacă tot e mai bine!

Asta ma seaca si pe mine. N-am nimic cu emigrantii economici care au plecat sa-si faca o viata mai buna, dar faptul ca se implica la vot in administrarea unei tari cu care nu mai au nimic in comun (si careia in multe cazuri nici nu-i doresc binele) mi se pare inacceptabil. Si Germania si UK limiteaza dreptul de vot al unui emigrant la un numar de ani, daca dupa X ani nu te intorci in tara ti se retrage dreptul de vot. E perfect logic sa fie asa, nu e admisibil sa participi la decizii care nu te afecteaza in nici un fel...

pake_spp  •  10 Martie 2020, 21:59

Sunt curios cati dintre astia care va dati cu parerea ati facut fotbal de performanta si ati simtit ce inseamna sa nu se uite nimeni la tine pentru ca nu joci la o echipa din Bucuresti, Craiova, Timisoara sau Pitesti? Ca nu ai semnat cu Giovanni sau cu alt om influent! Daca ati fi simtit o singura data in viata voastra de sportiv gustul amar al marginalizarii pe motive terte si nu datorita valorii exprimate pe teren, altfel ati fi vorbit! De mocirla si cancerul din fotbalul romanesc va dati seama si dupa reactia lui Radu Stefan, singurul jucator roman care e titular la o mare echipa dintr-un campionat puternic! Cei care au gustat profesionalismul, nu au de ce sa se mai amestece cu amatorii! La fel si romanii ramasi in tara, s-au obisnuit cu spaga, cu relatiile...iar daca reusesc sa isi faca si un concediu scump pe an, eventual sa-si ia o masina scumpa, sunt fericiti si multumiti! Conteaza calitatea mancarii si aerul pe care il respirati! Conteaza mediul in care va invartiti! Daca v-ati obisnuit sa aveti gipane pline de noroi pe roti, nu ii acuzati pe altii ca vor sa se urce si sa coboare curati pe talpa in/din masina!

iuli09  •  10 Martie 2020, 16:59

Paguba-n ciuperci ! La nivel de nationala fie ca joci pentru Austria fie ca joci pentru Romania ai aceleasi perspective in ceea ce priveste performanta sportiva . Dar daca taticu' vrea pentru Austria , atunci Austria sa fie ! Bafta maxima !

noname999  •  10 Martie 2020, 16:49

Lasa-ti progenitura sa joace pentru Austria. Nu avem nevoie de asemenea ifose! La revedere, drum bun!

roradu  •  10 Martie 2020, 16:13

Are dreptate omul dar când se Votează in țara ar fi bine sa stea acolo dacă tot e mai bine!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 8