Comentarii (72)
946199078754644
Tavi A'visi  •  11 Martie 2020, 21:53

Din anul 2016 joaca pentru Bayern München, 76 meciuri a jucat, 5 goluri a marcat, 6 cartonase galbene a primit, 5816' minute in total jucate. In anul 2019/2020 a jucat 4 meciuri pentru Echipa 2 a lui Bayern München in liga a 3-a, 304'minute .

Tavi A'visi  •  11 Martie 2020, 21:06

In Romania multi Jucatori , cotizeaza din salariul primit la Antrenor pentru a juca. Un Roman care juca la Stuttgarter Kickers a fost luat la o echipa in Ro si ia fost spus pe fata de Antrenor : cotizezi din salar si prima de joc si atunci joci. Baiatul a spus: La revedere! Asta este Romania !...

Tavi A'visi  •  11 Martie 2020, 20:44

5 meciuri jucate pentru Austria U19, - 1 Gol marcat, - - - 404' minute jucate in Total , 404:5= 80,8' minute jucate pe Meci.

Tavi A'visi  •  11 Martie 2020, 20:32

19/20 U19-Bundesliga Süd/Südwest 16 - ce Meciuri jucate din 19 posibile, 1 un gol dat, - 1 cartonas Galben primit, - - 1.440' minute jucate. 16x90'= 1.440' minute total. Baiatul a jucat toate meciurile in care nu a fost accidentat. Nu stiti nici sa cautati ca sa aflati adevarul despre el. Scrieti pe aici doar Baliverne!

Tavi A'visi  •  11 Martie 2020, 20:22

"Batista Meier und Daniliuc unter größten Talenten des Jahrgangs 2001!" Batista Meier si Daniliuc printre cele mai mari Talente nascute in anul 2001!

Tavi A'visi  •  11 Martie 2020, 20:12

Omul are dreptate, nu dai spaga nu joci. Asa este peste tot in Romania si la echipele de club. Dai spaga joci. nu dai spaga nu joci!

1830824503809454
Marea Egee  •  11 Martie 2020, 11:10

Apropo ,in ultimii 2 ani nu a fost in lotul lui Bayern pemtru nici un meci ! Singurele meciuri jucate au fost la nationala Austriei ,nici acolo titular de baza si regulat !Se poate verifica pe flashscore !

Marea Egee  •  11 Martie 2020, 11:00

Dupa modul cum pune problema tatal , se pare ca desi sta acolo de atatia ani ,mentalitatea a ramas tot romaneasca ! Nu a demonstrat nimic dar il si vede mare fotbalist ! Asa sa fie ! La tineret-sperante nu ne-a intrecut nimeni ! O sa vedem !