Alte știri din fotbal
Greu de consolat! Detaliul surprins după Turcia - România: el a fost cel mai afectat „tricolor” după eșec
0
Primul „tricolor” care ia în calcul un pas în spate: „Nu mai știu nici eu ce sunt, fost sau actual căpitan”
2
Șumudică și-a vărsat nervii pe „tricolorul” lui Lucescu: „ZERO! A fost ceva de nedescris”
0
Turcia – România 1-0 » Cine a primit nota 4 în tabăra „tricoloră” + singurul om de „7”
3
Știri din fotbal internațional
Știm cele 4 finale ale barajelor pentru Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meci cu 7 goluri: următoarea adversară a României
8
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
„Vreau să mor frumoasă”. Povestea Noeliei, tânăra de 25 de ani din Spania ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Prima declarație a lui Nicușor Dan despre scumpirea benzinei și motorinei ...
Libertatea
o noua generatie de aur, care nu castiga nimic
Si de ce ne-am prabusit fizic? Copii de 20 de ani nu pot juca 2 meciuri in 3 zile? Ronaldo cum dracu poate juca la 3 zile cand are 36 de ani? Sau Zaneti care juca la 38 de ani si era fundas la Inter, nu semi rezerva la Steaua.
Ce vointa ba *** ! Daca nu ne prabuseam fizic ii puteam bate
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Juca, încă, pe partea însorită a terenului! :)) Nu vă mai certați, mortul de la groapă nu se mai întoarce. :))
I-am condus pe nemti dar ne?am prabusit fizic dar si mental rupa greseala lui hagi jr ?!
Si ratarile lor alea din 10 metri sut direct pe langa poarta? Pe alea nu le-ai vazut, in repriza a doua, dupa 2-2?
Nübel putea să apere 11m la fel ca Radu. 2:1 lui Pușcaș după un cadou al nemților la centru terenului.... o invitație la contraatac. Așa e fotbalul băi băiatule. Greșeli și noroc pe ambele părți. Dar voința de a câștiga au avut-o nemții mai mult ca noi.
Jucam bine. Dacă am avea forta și rezistenta nemților am fi campioni mondiali.
Nu se arata mulți viteji după război. Coman a prins 15 minute excelente cu Anglia, dar se știe ca el e slab în apărare și nu aleargă mult. Și Man s-a văzut din avion la toate meciurile, mai ales la asta ca a jucat slab. E extrema ca Ivan, dar Ivan crea pericol când avea mingea, are viteza, da pase, șuturi, vine în apărare, aleargă olteanul mult. Pai Man nu a creat deloc pericol sau vreo faza.
Bine, data viitoare sa aprinzi mai multe pentru vii, poate ne ajuta soarta asta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.