melcul_furios
melcul_furios  •  27 Iunie 2019, 23:22
Postat de sala_dalles pe 27 Iunie 2019, 23:20

Ce vointa ba *** ! Daca nu ne prabuseam fizic ii puteam bate

Si de ce ne-am prabusit fizic? Copii de 20 de ani nu pot juca 2 meciuri in 3 zile? Ronaldo cum dracu poate juca la 3 zile cand are 36 de ani? Sau Zaneti care juca la 38 de ani si era fundas la Inter, nu semi rezerva la Steaua.

sala_dalles
sala_dalles  •  27 Iunie 2019, 23:20
Postat de robby73 pe 27 Iunie 2019, 23:17

Nübel putea să apere 11m la fel ca Radu. 2:1 lui Pușcaș după un cadou al nemților la centru terenului.... o invitație la contraatac. Așa e fotbalul băi băiatule. Greșeli și noroc pe ambele părți. Dar voința de a câștiga au avut-o nemții mai mult ca noi.

samertx
samertx  •  27 Iunie 2019, 23:18
Postat de ge0x pe 27 Iunie 2019, 23:14

Nu se arata mulți viteji după război. Coman a prins 15 minute excelente cu Anglia, dar se știe ca el e slab în apărare și nu aleargă mult. Și Man s-a văzut din avion la toate meciurile, mai ales la asta ca a jucat slab. E extrema ca Ivan, dar Ivan crea pericol când avea mingea, are viteza, da pase, șuturi, vine în apărare, aleargă olteanul mult. Pai Man nu a creat deloc pericol sau vreo faza.

Juca, încă, pe partea însorită a terenului! :)) Nu vă mai certați, mortul de la groapă nu se mai întoarce. :))

sala_dalles
sala_dalles  •  27 Iunie 2019, 23:17

I-am condus pe nemti dar ne?am prabusit fizic dar si mental rupa greseala lui hagi jr ?!

melcul_furios  •  27 Iunie 2019, 23:17
Postat de mariuss72 pe 27 Iunie 2019, 23:13

Bine, data viitoare sa aprinzi mai multe pentru vii, poate ne ajuta soarta asta.

Si ratarile lor alea din 10 metri sut direct pe langa poarta? Pe alea nu le-ai vazut, in repriza a doua, dupa 2-2?

robby73
robby73  •  27 Iunie 2019, 23:17
Postat de ge0x pe 27 Iunie 2019, 23:10

Sa mori tu? Dacă întra capul lu Pușcaș se făcea 3-1? A scos-o ala senzațional. Ianis a făcut un penalty total aiurea, ala nu era nici măcar cu fata la poarta. Apoi golul al 3-lea sut prin zid și bara gol. Dacă zidul stătea cum trebuie lovea mingea zidul sau era bara și afara. A fost bara gol. Plus la penalty a fost foarte aproape sa o apere. În loc sa dea gol sa fie 2-2, rămânea 2-1. Noi am luat goluri ciudate. Nu au făcut ei vreo faza sa ne lase fără replică. Normal ca e soarta. Făceam 3-1 la pauză. Ianis nu făcea penalty. Radoi făcea 3 schimbări bune și eram în finală. Dar așa a fost sa fie. Când ți-e dat ceva, poți sa stai în cap și nu poți schimba nimic.