Alte știri din fotbal
CFR Cluj a câștigat primul meci sub comanda noului antrenor
0
Pancu a văzut rapidistul la joc și l-a comparat cu Răzvan Raț: „Nu se știe niciodată”
0
Petrolul a câștigat categoric al treilea amical al verii
1
„Băsescu mi-a promulgat legea, apoi ne-am trezit cu galeriile în piață” » Inamicul ultrașilor revine! Fostul deputat Alin Trășculescu, verdict despre noua Lege 4: „Îmi permit s-o spun”
1
Știri din fotbal internațional
Spania - Austria, în șaisprezecimile Campionatului Mondial » Yamal are prima ocazie
1
Nu e Mbappe! Legendarii Platini și Henry, impresionați de un titular al Franței: „Cel mai important jucător al naționalei”
0
Selecționerul Portugaliei a răbufnit înaintea meciului cu Croația: „Ați vorbit cu toți fanii?”
0
Prime uriașe pentru francezi la Campionatul Mondial: cât iau dacă aduc trofeul la Paris
0
Lifestyle
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
0
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
Ce fac românii în vacanță în 2026 i-a surprins până și pe specialiști. Ce ...
Libertatea
Pariuri pe platforma Polymarket pentru prăbușirea lui Putin. Un utilizator ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Siegfried Mureșan prim-ministru sau alegeri anticipate, singurele variante ...
Libertatea
Nu e nimeni rasist? Ce legătură are chestia asta cu rasa?
0-3 ar fi bun, mai ales ptr acesti ultranationalisti pe care ii acoperim mereu. N-are ce cauta asa ceva in sport. Doar cu masuri drastice in fotbal, se poate statuta exemple drastice. Altfel, nu tine nimeni cont si se continua la fel. Sa-i doara pe toti fotbaliatorii rumulani nationalisti. Nu suntem cu nimic mal buni, decat altii. Doar asa ne credem. Ne credem buricul Europei, buricul sportului..
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Passport_of_Kosovo
Floricele pe câmpii, ce de multi rasiști sunteți!
Ai capul plin de prostii. Ba, de autonomia invocata de unguri e vorba in cazul nostru. Si Spania greseste, nu? Si Cipru? Pozitia Romaniei este CORECTA! Cum sa recnosti un stat aparut prin secesiune? Ca asta spune si Putin in Ucraina. Si prosti ca tine o dau ca rusia, ..
Bati campii?! NU exista temei legal pt sanctionare!
Deci, statele care nu fac parte din EU pot fi discriminate?!
E clar că ești și rasist și xenofob! Bravo! Sper sa te schimbi în timp.
Calm tanti! I a cu pâine! Ce doamne ai pățit Vero?
Pai da, ca statul roman este slab, institutiile sunt slabe si FRF ca o anexa a acestui sistem este si el slab. Vezi cum negociem aderarea in Schengen sau Vis Waiver SUA. De asta, nu stim sa ne aparam drepturile si nici sa ne negociem pozitia.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.