Alte știri din fotbal
Gigi Becali susține că CFR Cluj a „umflat” suma pentru transferul lui Louis Munteanu: „Eu nu cred”
1
Cât cere Dinamo pentru „perla” Cîrjan: „Am avut o discuție internă” + „A venit cineva pentru Musi de curând”
2
Basarab Panduru a reacționat imediat după decizia lui Gigi Becali în privința lui Tavi Popescu: „Îi întinde o mână de ajutor”
0
L-am găsit pe venezueleanul care a jucat la Dinamo! A driblat „subiectul Maduro”, apoi s-a dat la povești: „Mircea Rednic? Cu adevărat...” » Românul care i-a rămas la inimă
0
Știri din fotbal internațional
Dan Șucu încearcă să transfere un coleg de-ai lui Cristiano Ronaldo! » Internaționalul ar veni ca împrumut la Genoa
0
Nigeria a făcut spectacol și s-a calificat în sferturile de finală ale Cupei Africii pe Națiuni
0
Cea mai tânără victimă a tragediei din Crans-Montana este fiul unui oficial de la Sochaux » Noa Thévenot avea 14 ani!
0
Louis Munteanu, primul mesaj pentru CFR după transferul în Statele Unite: „Mister Petrescu, nu voi uita niciodată”
1
Pancu i-a lăsat acasă!
Ratează primele meciuri din 2026
Amorim, dat afară
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
Lifestyle
Moștenitoarea imperiului Lamborghini a provocat controverse în Italia: „Ce faci, le dai peste nas?”
1
Femeia care l-ar fi refuzat pe Cristiano Ronaldo, apariție ireală de Anul Nou » Au rămas fără cuvinte când au văzut ținuta
2
Clipul viral cu Novak Djokovic și o influenceriță superbă a încins internetul » Sârbul s-a furișat în spatele ei și a învățat-o cum se face
0
Natalia Mateuț, apariție incendiară într-o destinație exotică: „Cel mai bun loc de pe Pământ”
16
Mesajul sfidător al președintelui Columbiei, după amenințările lui Donald ...
Libertatea
Hectarul agricol în România, de 23 de ori mai ieftin decât în țara cu cel ...
Adevărul
GSP a asistat la Hannover - Monchengladbach în Antalya: Virgil Ghiță i-a ...
GSP SPECIAL
Lovitură neașteptată pentru Putin și Xi după operațiunea SUA din Venezuela. ...
Libertatea
Nu e nimeni rasist? Ce legătură are chestia asta cu rasa?
0-3 ar fi bun, mai ales ptr acesti ultranationalisti pe care ii acoperim mereu. N-are ce cauta asa ceva in sport. Doar cu masuri drastice in fotbal, se poate statuta exemple drastice. Altfel, nu tine nimeni cont si se continua la fel. Sa-i doara pe toti fotbaliatorii rumulani nationalisti. Nu suntem cu nimic mal buni, decat altii. Doar asa ne credem. Ne credem buricul Europei, buricul sportului..
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Passport_of_Kosovo
Floricele pe câmpii, ce de multi rasiști sunteți!
Ai capul plin de prostii. Ba, de autonomia invocata de unguri e vorba in cazul nostru. Si Spania greseste, nu? Si Cipru? Pozitia Romaniei este CORECTA! Cum sa recnosti un stat aparut prin secesiune? Ca asta spune si Putin in Ucraina. Si prosti ca tine o dau ca rusia, ..
Bati campii?! NU exista temei legal pt sanctionare!
Deci, statele care nu fac parte din EU pot fi discriminate?!
E clar că ești și rasist și xenofob! Bravo! Sper sa te schimbi în timp.
Calm tanti! I a cu pâine! Ce doamne ai pățit Vero?
Pai da, ca statul roman este slab, institutiile sunt slabe si FRF ca o anexa a acestui sistem este si el slab. Vezi cum negociem aderarea in Schengen sau Vis Waiver SUA. De asta, nu stim sa ne aparam drepturile si nici sa ne negociem pozitia.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.