Alte știri din fotbal
Cum vede Mircea Rednic revenirea lui Mirel Rădoi la FCSB: „Are niște principii pe care nu și le încalcă”
0
Reacția celor de la U Cluj după o nouă reprogramare cu CFR Cluj: „Noi am transmis clar”. Care este obiectivul „Șepcilor roșii” în play-off
0
Are vreo șansă contestația depusă la TAS contra lui Răzvan Burleanu? A trăit o situație identică și explică
0
Doar DOUĂ cluburi din Superliga au respectat în totalitate regula „5+6” impusă de FRF
0
Știri din fotbal internațional
Eden Hazard face o predicție halucinantă despre starul lui Real Madrid: „Săracul, își va încheia cariera devreme!”
0
Cel mai vârstnic antrenor din istoria Ligue 1 » La 73 de ani a venit să salveze echipa de la retrogradare
0
Reacția impresionantă a fanilor după rușinea cu Bayern » „Nu poți juca împotriva lor. Vor merge până la capăt!”
0
Un anunț surprinzător a venit de la Casa Albă: „Donald Trump m-a asigurat că Iran este binevenit la Mondial!”
1
Lifestyle
Forbes a publicat topul miliardarilor pe anul 2026 » Pe ce loc se clasează Ion Țiriac după ce averea lui a crescut
1
Cadou de 500.000 de dolari pentru Jutta Leerdam » Reacție ei, de milioane
0
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
1
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Celulele adormite ale Iranului, gata de activare. Cum funcționează rețelele ...
Adevărul
Cine dă all-in pentru titlu? Avantajele și dezavantajele echipelor din ...
GSP SPECIAL
ULTIMA ORĂ: Escaladare majoră: Israel și Iran în pragul unui război total
Libertatea
ptr. ionut bai baiatule dute la cratitza...
Romania poata sa pairda si in fata Insulelor Feroe ca Piturca nu va pleca de la nationala.El abia asteapta sa fie demis pt. a primii 600.000 euro.Si oricum daca era sa plece, trebuia sa plece dupa Euro 2008 cand nu am avut niciun sut pe poarta cu Franta si Olanda ne-a batut cu echipa de rezerve.
Asta se aude ce spune ??!?!? Ar fi normala demiterea lui Piturca dar sa il lase in liniste sa reconstruiasca ?!??!?!? Doamne sfinte ce stupizi ...........:)))
acum isi dau cu parerea toti lesinatii fotbalului romanesc.cine e claudiu niculescu???pa el e om de nationala ???care nici in polonia nu a reusit sa se remarce!!!trica pacat de el ca e batran dar este peste jumatate din nationala!!!Pe unde a fost a purtat numarul 10 si a fost dintre cei mai buni...Si de Piturca ar fi pakat sa demisionez...Ce Piturca a jucat pe teren???Tot raul din fotbalul romanesc e conducerea federatiei in frunte cu Mircea Sandu...Forza Piti...The best
TE POMENESTI CA VREI LA NATIONALA DACA PLEACA BARBUGIU, TIGANULE
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.