Alte știri din fotbal
Kosovo U21 - România U21, în preliminariile EURO » Vermeșan deschide scorul
9
Cum a văzut Constantin Budescu meciul de la Istanbul: „Guler, în afară de pasa aia...”
0
Continuă săptămâna nefericită pentru loturile „tricolore” » Naționala U20 a României, învinsă la Târgoviște: gol direct din corner
8
41 de milioane de lei au fost deblocați pentru noul stadion din România
1
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Arsenalul Americii se golește într-un ritm alarmant: cât mai rezistă ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
Tata daca taceai filosof ramaneai
A trebuit să treacă 70 de selecții ca antrenorii să își dea seama cât de slab e? Ineficient pasator fără logica una din calitățile unui fotbalist mai ales mijlocaș e să fie vizionar … Marin ? Varză
Haha, pai Hagi Sr. ce-ar fi zis daca antrenorul i-ar fi dat banderola lui Florin Șoavă? Ca doar si Șoavă isi dadea sufletul pe teren. Sau Mutu ce-ar fi zis daca Piturcă ii facea capitan pe Florescu?
Vorbesti doar fiind ruda cu cei doi . Pe mine si 18 milioane nu ne intereseaza cine joaca si cine e capitan. Ne intereseaza ca echipa sa-si dea sufletul pe teren… Si daca ai zis de Hagi el a facut-o intodeauna. Sper ca toti jucatorii sa invete ceva din asta.
Sa fim seriosi … ce sa faca dacă nu vroia sa joace cu ei? Sunt jucatori mediocrii (Marin cu Stanciu), care daca jucau cu Austria probabil luam bataie. Se scria ca Austria a fost mai buna si meritau sa castige bla bla bla. Dar se poate si altfel si trebuie luate astfel de decizii chiar daca dor. Sper sa se schimbe atitudinea lor . Fiind unul care traiesc in Austria m-a uns pe suflet mai mult victoria asta. Felicitari antrenorului pentru decizia luata !
Marin joacă cumva la vreo echipă cu nume?? Sau a jucat până acum??? Glasgow e mai titrata decât orice club la care a activat Marin,pe lângă asta nu sunt avocatul prințișorului,dar acum a fost bun.. Dragomir vine de la o școală la care Marin poate doar sa viseze..Mai și înțelege fenomenul,nu doar da cu părerea ca să nu taci
Ca Razvan Marin e in scadere de forma se vede cu ochiul liber si nu cred ca e nimeni care sa conteste..Dar să iti executi public jucatorii ca antrenor, asa ceva nu se face!
Nu-i asa ca unii fotbalisti se cred mai mari decat sunt?!Este si cazul lui Razvan...este unul dintre acei fotbalisti norocosi care au fost supraapreciati!Exact in opozitie cu tatal sau,Petre,care merita mai mult!
Atunici Lucescu este un prost. Noroc ca ne aduci tu cu picioarele pe pamant.
Ce fundas, ca pierde toate duelurile..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.