Comentarii (36)
107456520566405
Terminhater Terminhater  •  08 Septembrie 2019, 21:57

Comin Conta declală în limba lui de butudugă ... Am avut tei ocadii de gol în pima depidă ... Păi ti Demania a avut atâtea cu Olada ... Domnu de la detepe , pentu dumneavoată ată întebale ...

submarina
submarina  •  08 Septembrie 2019, 21:56

Daca era Păun era și el remarcat, cu siguranță. Mai este Burcă, la fel de la CFR...lui Florinel Coman trebuie de dat o sansă...Nedelcearu nu trebuie să lipsească în apărare etc. Până la urmă trei puncte sunt III puncte...

cfrinho
cfrinho  •  08 Septembrie 2019, 21:54

Mare eroare ca nu l-a introdus pe Paun macar un sfert de ceas in cele doua meciuri, sau intr-unul din cele doua meciuri. E pe val, rupe tot. Bordeianu e muncitor, dar are limite.

10212456172575743
Val Wolfe  •  08 Septembrie 2019, 21:54

Le rezolva Burleanu!!! Daum 1, Daum 2, Daum 3, ...... FRF (Burleanu)=zero obiective, zero responsabilitate, zero profesionalism, zero caracter, zero la orice capitol la fotbal.

cris210
cris210  •  08 Septembrie 2019, 21:53

”După acest meci trebuie să analizez foarte bine și să iau deciziile corecte pentru următoarele meciuri.” Lasă-neeee!!!

sorinvision
sorinvision  •  08 Septembrie 2019, 21:52

Clar Adi "Cocaina" l-a vizitat pe Contra in cantonament. Gurita, daca nu jucau tinerii terminai 0-0 si erai demis. Daca nu erau Puscas si Hagi erai istorie. Dupa ce ai scos tineretul, s-a urcat Malta cu bocancii pe noi. In ultimele 10 minute ne-am aparat si cu toata echipa in careu. Gurita, lasa fotbalul si incepe o meserie serioasa...crosetatul sau macrameul pot sa reprezinte salvarea pentru tine.