Alte știri din fotbal
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
Oltenii le-au răspuns rivalilor: „Asta a spus Gigi Becali despre noi? Ha ha ha!”
2
Cine este gurmandul de la Dinamo? Raul Opruț l-a indicat, la acțiunea de azi
0
3 transferuri pentru care negociază în aceste ore Rapid + Victor Angelescu a spus și ce se întâmplă cu fiul lui Șucu
2
Știri din fotbal internațional
Gafă de proporții a lui Chelsea, în timp ce Anglia era eliminată de Argentina de la Mondial: „Ce rușine de club!”
0
Presa din Anglia, necruțătoare după eșecul cu Argentina de la Mondial: „Adevărul doare, dar trebuie spus”
0
Zlatan Ibrahimovic, la superlativ despre Messi: „Am văzut «dreptul lui Dumnezeu»
0
Lionel Scaloni, „la cald”, după remontada fantastică în fața Angliei: „Tocmai ei ne-au adus victoria astăzi”
0
Lifestyle
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
0
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
La 13 ani de la „scandalul Termopanul”, Gabi Tamaș, ajutat de Diana Munteanu, a reconstituit vandalismul soldat cu excluderea din națională
0
Ce ar pierde Marea Britanie dacă 100.000 de români ar pleca mâine. Studiul ...
Libertatea
Nuntă în familia a doi dintre cei mai bogați români. Cine sunt mirii care ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Ce sunt marcajele „dinți de dragon” apărute pe drumurile naționale: Te fac ...
Libertatea
***, campania importiva lui Contra e *** sa-si puna fecesebeii la nationala tgitulari cu mana lacheului Radoi, un prost fara scoala, o *** al carei singur merit asta e: ca urla la jucatori de-i sperie... A, mai e si chestiunea de ce jucatorii inteleg numai pe urlete si accepta acest tratament... Sunt si ei niste ***, ca toata aceasta tara! Asa au fost invatati si numai de asta pricep. Contra nu are nici o vina, pur si simplu aceasta tara nu da fotbalisti, ci pacalici si circari, gen Ianix decar...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu sunt impotriva opiniei tale. Sunt contra lui Contra si impotriva celor care sunt cu Contra. Daca esti cu Contra, inseamna ca esti impotriva nationalei.
Iar esti beat, desi este un pleonasm. Iordanescu si Ienei s-au calificat cu succes la turnee finale mondiale si europene, nen’tu Lucescu s-a facut de basm cu Irlanda de nord, iar nen’tu Dinu a devenit legenda la Kosice.
Si in 89 am luat 3-0 de la Danemarca, si in 94 am luat 4-1 de la Elveția, cu marii nostrii antrenori Ienei si Iordănescu.... Asa ca hai sa nu mai cautam sa învinovățim pe cineva.... Suntem un popor mic pentru fotbal... Poate la handbal, rugbysau caiac canoe avem valoare, aici nu
tehnic...
Presedintele federatiei este un politruc cu limbaj de plastic (putin evoluat fata de oratoria de lemn a predecesorilor sai) care a numit ca director ethnic un neica nimeni, atat ca fotbalist cat si ca antrenor. La randul sau, acest zero tehnic il numeste selectioner pe un antrenor cu rezultate modeste, cu un comportament de golan de periferie, care face convocarile nationalei pe baza simpatiilor sau antipatiilor. Morala: NIMENI din conducerea federatiei nu si-a propus in mod real calificarea, doar AMAGIREA suporterilor pana in ultimul moment, folosind o fraza devenita cliseu: “avem sanse de calificare”.
Un incompetent cu gura mare care se crede antrenor.Sa-l ia de mana pe Burleanu si sa dispara.Pana acum a reusit sa pacaleasca pe toata lumea.Nu are ce cauta in antrenorat.Bani aruncati pe oameni incapabili.
AM O INTREBARE TOTUSI ? DE CE NU II NUMESTE FEDERATIA PE EI ANTRENORI ? PE FLOREA,GAFIUC SI DAN UDREA?
Da ce, tie gicuta,ti se pare mai breaz? La ce bani papa federatia asta poate aduce un antrenor adevarat.
O fi Contra slab dar si jucatorii sunt *** !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.