Alte știri din fotbal
FCSB - Dinamo, derby de România în etapa a 19-a » Echipele: Charalambous și Kopic au mari bătăi de cap
0
Csikszereda - FC Argeș, primul meci al zilei în Superliga » Echipele probabile
0
Liga 2, etapa #16 » Șapte dueluri în lupta aprigă pentru play-off și pentru evitarea retrogradării
4
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
1
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu și-a suprins jucătorii: decizie în premieră la Inter! » Portretul făcut antrenorul de italieni: „Soldatul lui Mourinho are o privire de asasin și replici tăioase”
0
Cristiano Ronaldo și Lionel Messi s-ar putea înfrunta, în sfârșit, la Cupa Mondială!
0
Iau în calcul orice variantă » Presa din Statele Unite ale Americii a identificat jucătorii-cheie din lotul naționalei României
1
A fost repartizată în „Grupa Morții”, iar președinta Federației și selecționerul acuză ce s-a întâmplat la tragerea la sorți a CM 2026: „Nu pot lua asta în serios”
2
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
"De ce investește Becali la Clinceni: asociere curioasă cu o familie care a oferit clubul mafiei asiatice a pariurilor". Cuvantul "curioasa" aici e in plus.
Pai cu cine putea să se asocieze Jiji si FîCîSîBî-ul? Cu Ed Witten, cu Peter Higgs?? Infractor la infractor trage! Cel mai probabil ei la o infracțiune s.au cunoscut, la vreo combinație, la pacanele prin casino sau la o smenareala cu pariurile (să nu uitam de meciul din Ghencea: FCSB vs Gloria Buzau 1-1!) etc. Ăștia sunt. Spune.mi cu cine umbli ca să îți spun cine ești!
Credea cineva ca e lucru curat?
Daca DNA chiar era parchet anticoruptie, nu unealta de politie politica, 'afacerile' lui Becali George ar fi facut subiectul a zeci de dosare penale...
Ca sa scape de plata prejudiciului.
"De ce investește Becali la Clinceni: asociere curioasă cu o familie care a oferit clubul mafiei asiatice a pariurilor" - voi ce vroiati, sa se asocieze cu vreun membru al Academiei Romane? Apropo, tricoul ala de care ziceti voi gesepistilor ca e primit de la fcsb, daca e sa ne luam dupa sigla si strict juridic, apartine altei echipe.
Ce rau esti, de ce il faci pe Lacatus infractor? Ca doar si el a lucrat cu jiji, si, prin deductia ta "infractor la infractor trage", il etichetezi ca infractor. La fel si peluzarii care primeau bani de la cioban, dupa logica ta sunt tot infractori? Aaaaaaa, astia nu pt ca si tu esti parte dintre ei (tu esti Katalynna? ti-ai schimbat pseudonimul?)
Nu este decat omenie !!! .Ce rea a devenit lumea .... nu mai au loc oamenii de omenie in ea ... Si vorba lui Gica Hagi : Omul este o fiinta umana !!! p.s. la Clinceni o sa apara o noua echipa F.C. Omenia .
Fiul asta de primar e bine ca e stelist... poate le spune și fecesebidtilor cum sta treaba
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.