Alte știri din fotbal
Dinamovistul care nu se bucură că FCSB a ratat play-off-ul: „Ar fi fost bine să fie și ea în această luptă”
0
Atenție, imagini șocante! Filmul accidentului cumplit produs de Kader Keita, fotbalistul Rapidului
0
Acționarul echipei din Superliga aruncă bomba: „Riscăm să nu luăm licența!” + Explicațiile prăbușirii: „Ne-am rupt gâtul!”
2
Ionuț Chirilă a pus o singură condiție pentru a o prelua pe CS Dinamo: „Nu s-a pus problema în această situație”
1
Știri din fotbal internațional
Steven Gerrard a răbufnit după ce Liverpool a fost învinsă de ultimul loc din Premier League: „A fost disperată”
0
Și Arbeloa a pierdut vestiarul: 7 jucători, nemulțumiți » Procentajul s-a dublat după demiterea lui Xabi Alonso!
0
Nicolae Stanciu a dezvăluit motivul pentru care s-a transferat din nou în China: „Am descoperit multe lucruri fantastice aici”
0
Cea mai mare dorință a lui Marius Șumudică la 55 de ani: „Astfel, le fac pe toate”. Cum trăiește situația din Orientul Mijlociu + Ce a trăit la cutremurul din 4 martie 1977
0
Lifestyle
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
0
Nuntă ca în filme! » A plimbat-o pe Alexandra într-un Ferrari din 1957 pe străzile din Monte Carlo: „Cel mai stilat cuplu”
6
S-a aflat noua cucerire a lui Lamine Yamal » Vedeta vine des să-l vadă la meciurile Barcelonei
2
Sydney Sweeney, apariție incendiară la meciul din Europa! » Vedeta de la Hollywood a coborât pe gazon, a bătut un penalty și a celebrat ca Bruno Fernandes
0
„Astăzi au zero”: americanii au scufundat Shahid Bagheri, cea mai mare navă ...
Libertatea
„Lucrurile stau considerabil mai rău decât în 1977" - Avertismentul dur al ...
Adevărul
Dansul pe sârmă al lui Sorin Cârțu cu Securitatea: „Recrutat colaborator în ...
GSP SPECIAL
Cel mai dur atac asupra lui Donald Trump, chiar din America: „Minte! Duce ...
Libertatea
Cinstiti mai sunt romanii,in tara cea mai corupta din UE,Sigur si tu ai facut ilegalitati.Pt merite deosebite Popescu trebuia sa ia cu suspendare,a fost si prima abatere,a inapoiat prejudiciul.Dar a fost victima statului securist sprijinit de basescu.
Va doresc sa aveti parte de exact atata dreptate in justitie cat a avut Gica Popescu, nici mai mult, nici mai putin.
Oh, dar vai! Dar oare le-ai zis că tăticu a furat bănuți. Doua lucruri pot fi adevărate în același timp: că Popescu a fost un fotbalist bun, dar și că a fost un hot dovedit drept pentru care a fost condamnat pe bună dreptate.
Ia fost greu sa le spuna copiilor ca merge la inchisoare dar cand le dadea bani de buzunar le.a spus vreodata ca sunt bani furati
Ai vrea niște articole despre divizia B? Vezi ca sunt alea cu pagini verzi. Grăbește-te, ca nu se știe dacă mai existați săptămână viitoare.
Pana acum numai cinci articole cu G Popescu despre ...nimic !
Well***… iti lasi verigheta acasa, ca nu stii unde pui capul jos la noapte.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.