Alte știri din fotbal
Răsturnare de situație cu Vlad Chiricheș! FCSB i-a decis soarta: „Am vorbit cu Gigi Becali”
0
Basarab Panduru, impresionat de un jucător de la Universitatea Craiova: „Am vrut să vorbesc despre el, văd un jucător talentat”
0
Concluzia la Dinamo la finalul lui 2025: „99% nu ajunge niciodată”
0
Gică Craioveanu a numit cele 3 echipe care se vor bate la titlu: „Ei nu prind podiumul”
4
Știri din fotbal internațional
Aproape de cea mai mare surpriză de la Cupa Africii » Antrenorul român a fost „răpus” de Salah în prelungiri
0
PSG pregătește un contract istoric pentru Luis Enrique
0
Napoli este noua supercampioană! » Super David Neres a răpus-o în finală pe Bologna, cu o „doppietta”, la Riad
0
Portarul înlocuit de Răzvan Sava, salvat de Udinese! » Cine plătește daune pentru retragerea plângerii penale
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Fosta soție a legendarului Tom Brady s-a căsătorit în secret cu antrenorul de jiu-jitsu: „Nu ar trebui să fiu învinovățită”
1
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
2
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
Magistrații, militarii și polițiștii pensionari, dați afară din locuințele ...
Libertatea
Gastroenterolog: „Aceasta este gustarea pe care aș vrea s-o evite toată ...
Adevărul
Românul care a cucerit Cupa Africii pe Națiuni » Povestea singurului ...
GSP SPECIAL
Daniel David și-a dat demisia din funcția de ministru al Educației, ...
Libertatea
Revin.Am dorinta sa nu ne calificam la Mondialele din 2010.Ar fi ceva contra naturii si,mai mult,as vedea cateva mutre acre de la federatie ca nu le-a iesit.Noi avem echipa de mondiale..Ha,ha,ha.Sa mergem acolo si sa ne aparam saracia si nevoile si neamul mai bine pas.Acolo se merge ca la regal.Mergi la victorie,la spectacol.Ce am cauta noi acolo cu jocul asta de sah programat la remiza de un barbugiu ca Piti. Am vorbit cu multe persoane de dincolo si mi-au spus ca atunci cand joaca nationala no
Pai,acest fotbalist ne arata adevarata valoare de moment al patrimoniului fotbalistic autohton.Este un fotbalist mediocru.Fara sa gandesc va spun cel putin 10 fotbalisti din Africa mult mai talentati decat individul. Daca ar fi cel putin mai modest,ar avea de castigat la simpatie.Nu-mi place aroganta lui.Sa ne mai lase in pace.Sa cautam in alta parte..
@nascuti in '84:normal ca nu vezi decat fotbalul actual.Vezi arhive,vezi articole,VEZI STEAUA ,DAN PETRESCU , CHELSEA no DROGS
ce trofeu fotbalistic a castigat asta de tot il laudati?
pentru toti care-si dau cu parerea dar sunt varza ca pe la steaua nu a crescut unul ca mutu sau ca dobrin sa se duca la balamuc si sa faca comentarii despre cei pe care nu-i au nu de mutu care este cel mai bun felicitari adriane meriti acest trofeu e munca ta si asta e valoarea ta sa fii cel mai bun
Atat timp cat nu avem pe altcineva normal ca e cel mai bun.Dar care recorduri vrei sa le bati?Ale lui Dobrin Hagi Balaci Boloni Munteanu Georgescu Iordanescu etc etc , care daca aveau sansa sa joace afara erau de zece ori peste tine?Esti si vei ramane un ratat necesar care produci numai deceptii si te afirmi in jocuri cu echipe mici.RUSINE CELOR CE L'AU VOTAT !!!CHIVU SI GOIAN SANT MULT PESTE TINE !!!
mutule, sa-ti dam la m u i e!
chivu a castigat de 2 ori trofeul.....2000 si 2002...in ultima poza...uitati`va de 2 ori inainte sa o postati pe site...respect;)
daca mUTU e cel mai bun....ha ha ha daca el ne-a ingropat la europene si e cel mai bun asta ne e soarta si o meritam!
pentru gsp: pacat de compromisul facut, nu mai aveti nici o credibilitate.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.