Alte știri din fotbal
Scorul exact dat de Adrian Mutu cu două ore înaintea fluierului de start: „Sunt aici!”
0
„Zidul galben” a ocupat Piața Taksim din Istanbul, cu Budescu „șef de galerie”: „Ce echipă avem, ne face să bem!”
0
Cum a arătat România la precedentul baraj pentru Cupa Mondială
2
Echipa de start, confirmată! + Românii au plecat încolonați spre stadion. Familia lui Drăgușin, în galerie. Apelul la o deplasare civilizată e întâmpinat cu huiduieli
58
Știri din fotbal internațional
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » 16 naționale luptă pentru un loc în finală
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Fiul lui Iker Casillas îi calcă pe urme tatălui și deja strălucește în poartă
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
Nistor, Rădoi, Arla, tenis de masă. Altă dată nu știam pe cine să aleg. Acum mă chinui să aflu pe cine să nu aleg.
La fotbalisti...de fapt, jucatori de fotbal...este o lista a RUSINII, in proportie de 80%!!! Am ajuns de ras! Ar trebui sa treceti pe lista DOAR JUCATORI CARE AU FOST PE TEREN MINIM 75% DIN MECIURILE PE CARE ECHIPELE LOR LE-AU JUCAT. Altfel, faceti baieti, clasamentul LOOSERILOR, unde pentru primul loc se bat Ianis Hagi si Razvan Marin. :)))
Grozav mai lipsea de pe lista :))
eu nu inteleg de ce trebuie s afaceti o lista atat de lunga. NE uitam doar la fotbalisti: Manea(rezerva), Paul Anton(un nimeni), Chiriches (accidentat sau rezerva),tatarusanu (rezerva), Florin tanase (l-ati pus doar ca sa nu va certe), Hanca (un nimeni), Deac (autorul infrangerilor de acasa cu Spania si Suedia) etc...la antrenori...Vintila . Moldovan, Uhrin...voi glumiti????
castiga iar miss cogealac ca are notorietate dar meritau fetele de la tenis de masa sau laura coman, cel mai bun antrenor lucescu fiul nu dan petrescu ca dan a luat tirlul stelei, jucatorul anului coman sau man si stranierul anului planic, ca daca i-au dat lui gnohere sa ia planic anul asta ce asteptari sa ai de la ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Camora
Am votat! Pușcaș, Boloni, Canotaj și echipa națională feminină de tenis de masa!
Dupa parerea mea cel mai bun conducator R.Burleanu,cel mai meserias antrenor C.Contra cei mai buni fotbalisti Lotul Nationalei,care a luptat eroic cu echipele adverse in cea mai grea grupa.
Uhrin poate fi ales antrenorul anului, la cat creier au astia de la gsp
L-au adaugat pe Florin Tanase pe lista :)))))))))) Parca vad ca vor castiga exact aia care nu au ce cauta nici pe lista, asa ati facut si anul trecut, vai de voi
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.