Alte știri din fotbal
Un nou antrenor este așteptat în Superligă la mijlocul săptămânii viitoare: „Suntem în discuții”
0
„Securitatea, Securitatea” » „Țețe” Moraru lansează o întrebare, după eroarea de arbitraj din Rapid - Dinamo: „Ce s-ar fi întâmplat dacă era faza în celălalt careu?”
0
Ilie Drăgan, contracandidatul lui Răzvan Burleanu, anunță surpriza înainte de alegerile de la FRF: „Poate voi fi singurul candidat!”
0
Fostul antrenor al lui Dinamo a remarcat o problemă majoră după înfrângerea cu Rapid: „Nu o văd la titlu”
0
Știri din fotbal internațional
Italienii îi dau dreptate lui Cristi Chivu în scandalul de arbitraj cu Atalanta: „Manganiellata. Incredibilă eroare, a fost penalty! Doar VAR-ul, mai slab decât centralul”
0
Liverpool a securizat un om de bază, aflat și pe lista lui Inter
0
Irak, decizie privind participarea la barajul de calificare la Campionatul Mondial
0
Toți au înghețat la Napoli - Lecce! Un jucător s-a prăbușit brusc pe teren și a fost transportat de urgență la spital » Care e starea lui
0
Lifestyle
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
0
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a logodit la 20 de ani de la fotografia care a uimit lumea
3
Hao, eroul cu patru labe din Galați, a depistat drogurile din prima zi de ...
Libertatea
România pe harta marilor jucători militari. Victor Negrescu explică ...
Adevărul
„Masa musculară, organul longevității!” » De ce trebuie să mărim doza de ...
GSP SPECIAL
Românul care a creat „ucigașul de drone” Nemesis AI pentru SUA așteaptă un ...
Libertatea
restaurant nou cu utilaje de bucatarie vechi? pur romanesc p`afara-i vopsit gardul si nauntru......vai de muncitorii aia(bucatari)
Cu ce bani mai mititica ai facut restaurant in CCA cand lumea moare de foame si in curand de frig???, fa tata un azil de batrani fa un dispensar fa 2-3 gradinite ca nu avem unde duce copii sa invete carte fa scoli mama ta de ordinar ce esti, tu vrei peste sus carne jos hoteluri dar banii care i-ai furat cat pentru o mie de vieti ai unui om amarat!!! fa ma ceva pt care sa poata spuna lumea: a facut si el ceva bun!!! un nenorocit esti sa-ti intre in cap ca ne-am saturat si bine nu-ti va fi GATA!
insul aducea cafea pentru PCR, cica pentru banii negri ai partidului si vamesul deschidea usa autocarului si cadea cafeaua pe el! A recunoscut la emisiunea lui Ioanitoaia, acum vreo 2 ani! Pai tovarasul asta uns cu toate alifiile a stat 20 de ani in functie si dupa revolutie? Iar pentru dezafilierea craiovei a votat terbea, un condamnat salvat prin decret de Constantinescu. De unde ii scot pe baietii astia cu antecedente?!
Sa se sesizeze Primaria Generala si Inspectia de stat in constructii, Mitica a executat acolo lucrari de constructii fara autorizatie de construire si intrucat este zona protejata si imobil monument istoric, fapta constituie infractiune ! Chiar daca este afacerea copilului, ar merita ars si pe partea asta!
o sa-l vinzi, mafiotule, despagubirile catre anaf sunt mari!!
probabil ca o sa vina parnaiasi ca el sa manance acolo si toate cadavrele pe care a calcat jegosul asta
Sunt tare curios, cati prosti vor da banii sa manance la Dragomir? Ma rog, asta exceptand jurnalistii, care e clar ca vor primi o masa ca sa scrie de bine despre tartor... Nenea Ioanitoaia, norocul tau ca Neagu si Chirila sunt morti! Asa te poti considera jurnalist sportiv, desi Dan Claudiu Tanasescu stiu ca mai traieste! Hai, haleala de 50 euro la baieti, sa se vada linia vietii! Jegurilor!
hahhahh.....o sa'ti trimita sotia la puscarie, pachet cu delicatese!
uite unde sta el toata ziua in loc sa-si faca treaba la LPF. asa e la noi, el sef la LPF, echipele care vin in Bucuresti sa joace stau la el la hotel. shmekerie pe fatza. bineinteles ca sunt multe argumente in favoare lui dar daca e sa o dam pe aia dreapta... e mizerie. cam la fel cum e peste tot in Romania.
Te vei bucura de investie cand vei iesi din Parnaie :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.