Alte știri din fotbal
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
0
„Mi-e rușine să mai ies în oraș!” » Jean Vlădoiu anunță schimbări masive la Slobozia: „Să vedem cine vrea să rămână”
0
Purece a „ciupit” tare după eșecul de la Galați: „Mă simt UMILIT! Fac un apel public la cei care conduc această echipă”
0
Oțelul - Unirea Slobozia 3-0 » Joga Bonito până în play-off! Slobozia se scufundă: spulberată și la Galați
1
Știri din fotbal internațional
Coincidență uluitoare la Mondialul 2026: meciul de deschidere din 2010 se repetă, chiar în aceeași zi a calendarului!
0
Prima reacție a lui Mauricio Pochettino, selecționerul SUA, după ce a văzut adversarele de la CM 2026, inclusiv România
0
Datele și stadioanele unde ar juca România la Campionatul Mondial 2026, dacă se califică » Distanțele sunt URIAȘE
4
SCANDALUL izbucnit după tragerea la sorți a grupelor CM 2026 » FIFA, acuzată că a încălcat regulamentul
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
Toti cei care au prestat pe net timp de 10 ani in favoarea acestui regim de tălhari sunt părtași la jefuirea tarii. NICIODATĂ KIORU si MAFIA PDL AZI REFUGIATA LA LIBERALI, NU AR FI PUTUT JEFUI ROMÂNIA ÎN HALUL ASTA FĂRĂ ARMATA DE POSTACI BASIȘTI !
www.youtube.com/watch?v=ztajd47eWb Doamne ocroteste-i pe romani sa scape de toata mafia basista si de sleahta de postaci toxici care a sustinut timp de 10 ani acest regim ticalos și trădător. Saraca tara bogata Mult ai trait suparata jefuita de basisti Doamne, ocroteste-i pe romani.
Degeaba te zbati pe aici.....stii ca o sa mori de cancer, in chinuri, spumegand si urland! :)
Momente foarte grele pentru postacii basiști care timp de 10 ani au intoxicat internetul cu propaganda lor pentru un regim profund corupt ce a ruinat România. De nervi basiștii stâlcesc limba romana cu agramatisme. TOȚI CEI CARE ATI SUSȚINUT FANATIC MAFIA BĂSESCU PE NET SUNTEȚI PĂRTAȘI LA JAFUL LOR MAFIOT.
Cel mai infocat sustinator al lui Ponta, mizeria de valah care se trage dintr-o familize mizerabila, dintr-o mama c u r v a iar pe ta-su nici nu il cunoaste. Surorile lui fac trotuarul si fratiui lui sunt prin puscariile italiene. Asta este valah, un gunoi nascut de alt gunoi al societatii!
www.youtube.com/watch?v=WVCsN93dQs8 De vină-i Ăla Chior : Marele liberal Blaga: Aș vrea să vă spun: N-a fost vina noastră, Chioru' ne-a forțat Să mâncăm că...............t. Este un om rău Și n-are măsură, De-i ești adversar Îți face dosar. Refren: De vină-i ăla chior Venit de pe vapor, Noi doar l-am ascultat Când lefuri v-am tăiat. Monica Macovei: L-am apărat și eu Mințind la Bruxelles Cum mi-a mulțumit? Mi-a zis că m-am pilit... Refren toți: L-am apărat prea mult Pe chelul cel incult, Pe toți ne-a păcălit Dar, gata, s-a sfârșit! De vină-i ăla chior, A fost un trădător Dar timp de 10 ani Toți ne-am umplut de bani.
www.youtube.com/watch?v=WVCsN93dQs8 De vină-i Ăla Chior : Udrea: Când l-am cunoscut Încă avea plete Eu n-aveam codoș, decât pe Cocoș. I-am vorbit deschis, I-am spus ce aș face, Asta i-a plăcut, La palat m-a vrut... Refren: M-a învățat să fur Și-apoi m-a pus să jur Că o să-i fac partid ca el, mongoloid. De vină-i ăla chior Că am un viitor, Că am poșete-o mie Și nu-s la pușcărie.
Ieri politicienii mafioti basisti erau pedelisti de frunte, azi sunt liberali de mici si mari sustinatori ai lui Johannis. La puscarie Blaga Videanu Duta Blejnar Falca Frunzaverde, toata gasca sinistra cu care Traian Basescu a jefuit Romania. Imprumutul extern contractat de aceste gunoaie umane va fi platit cu sacrificii in doua generatii, copiii si nepotii nostri vor achita cat a furat mafia basista.
Clipe foarte grele pt postacii basisti care timp de 10 ani au servit zi de zi unui regim mafiot. Si ei merita inchisoare in calitate de complici platiti si sunt responsabili pt ruinarea tarii!
Toata clasa politica judecata si executata. Asa am curata tara asta. S-a dovedit clar ca aceasta tara a fost si este condusa de structuri mafiote, foarte putini fiind patati!...extrem de putini!!! SRI, DNA fosti presedinti, premieri, consilieri, actuali consilieri etc....toti sunt mana-n mana si au furat miliarde de euro in timp ce romanul de rand sufera in tacere! Pedeapsa cu moartea este cheia rezolvarii acestei probleme.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.