Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Gătitul ca în Epoca de Piatră a devenit o modă globală: bucătari din ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un general român, fost comandant NATO, critică dur neinterceptarea dronei ...
Libertatea
dupa finala supercupei ..spunea ceva de genul "o sa vada echipele din liga 1 cine e steaua le va bate pe toate" aceasta declaratie suna bine, venita de la un oficial al clubului navodari? tara asta nu se va mai face bine niciodata ..ne vom afunda in ra ha t ..tot mai mult.
cand cineva spunea pe la tv ca marea problema a fotbalului romanesc sunt impresarii imi spuneam in gand ca e nebun.dar cu trecerea timpului tot mai multa dreptate ii dau. toate cazurile astea de fuga a jucatorilor is toate din cauza impresarilor. eric, jr. moraes, bokila, herea(intr-o anumita masura) ..chiar si copii aia 2 juniorii de la U cluj care incearca sa scape pe la comisii liberi de contract sa semneze cu dinamo ..toti astia erau sau sunt inca pe pucntul de a fi suspendati din cauza impresarilor care le promit marea cu sarea.nu inteleg cum de prodanca azi e impresar maine in conducerea navodariului poimaine iar impresar .. si nimeni nu i-a vreo masura.e incredibil
bine gsp, dar nu pot sa nu remarc aspectul rasist al caricaturii. Intr-o asemnea pozitie s-a bucurat Mario Balotelli (da, tot negru) la un gol de al sau, nu Jeremica al nostru. De asemenea imaginea aminteste de King Kong, o bestie uriasa adusa dintr-o jungla si tinuta pizoniera pana in momentul evadarii sale. Deci asa il vedeti voi pe Bokila?! :))
asta e primul esec al lui marelui mierla, pe care ai ocazia de a-l "admira" ?
ASTA FAC ........... SCUZE
nu e o noutate ce face MOPU' PT REGHEBLAT.ASTA FACE DE CAND ERAU LA CHIAJNA
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.