Alte știri din fotbal
Iată de ce a dispărut brazilianul Caio din lotul lui FC Argeș, imediat după ce a ratat penalty-ul din final de meci!
0
Kopic a confirmat oficial interesul pentru George Pușcaș
5
Probleme la CFR Cluj, înaintea deplasării pe terenul unde nimeni nu a câștigat în acest sezon » Pancu: „Nu vreau să caut alibiuri”
0
Fostul fotbalist al lui FCSB: „Am câștigat 330.000 € la pariuri, pe «stilul Las Vegas»!”
2
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu a surprins în conferința de la Ryadh: „Nu merităm să fim aici”
0
Meciurile decisive din grupa unică de Conference League » Aflăm calificatele direct și echipele care merg la baraj: clasamentul
0
Nutriționista care a fugit de la Real Madrid dezvăluie detalii ce ar putea explica numeroasele accidentări: „În acel moment, am cerut să reziliem!”
0
AEK Atena - Universitatea Craiova, pentru calificarea în primăvara Conference League » Echipele probabile + Ce anticipează bookmakerii
1
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
Lifestyle
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
2
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
7
Proiectul ultra-secret din China care ar putea schimba echilibrul puterii ...
Libertatea
De ce nu a fost invitată România la întâlnirea „greilor” NATO, de la ...
Adevărul
„Antrenorul Anului” Cristian Chivu are un 2025 trepidant la Inter: „Sunt ca ...
GSP SPECIAL
Un document oficial de la Moscova justifică o posibilă invazie a Rusiei în ...
Libertatea
sociologia maselor in Sahara, tinere domn wlm_shkspr, de fapt, cred ca esti un intelectual rasat, nascut si crescut in Bucuresti cu scoala facuta pe Floreasca, un demagog intre 2 virste, virulent, Patavician as putea spune, cu vacantele si lecturile facute pe la banci pentru plata ratelor.
Il respect pe Paunescu pt o parte din poezii si pt Cenaclu Atat. restul e tacere
hopa ... stai ca sarira cititorii de poezie dinuniana ... si ma rog, draga tinere, Cornel Dinu este vreo borna culturala cumva sau doar un fariseu in cautare de imagine ?!
bine punctat!
mda, "patriotarzi", dar stiau sa scrie corect, spre deosebire de tine... Desigur, acest "prost" obicei de a scrie corect - care pe tine nu te afecteaza defel - l-au dobindit prin multe ore de lectura, fapt care, iarasi, pe tine nu te afecteaza...
Las la o parte rautatile unor postari de inceput venite din veninul unor oameni care supravietuiesc tîrăndu-se! Cornel Dinu este afectata de agonia unui prieten! Care uneori i-a fost si adversar cordial... Lucrul asta nu poate fi inteles de indivizii care exista doar ca numar in statistica unui popor. Multa sanatate Adrian Paunescu!
.imi vine sa plang..cand vad aceste articole despre adrian paunescu...
ulta Sanatate D-nle Adrian Paunescu sinteti in inimile tuturor romanilor indiferent de culorile clubului la care tine si culorile politice. CULTURA nu are culoare are valoari pe care eu unul le respect si as dori sa fie cit mai multi,tara fara cultura ,legi aplicate ,sport,invatamint este un popor slab cu deligventa ridicata foarte usor manipulabil si bolnav parerea mea Va DORESC MULTA SANATATE SI SA NE MAI INCINTATI CU UN CENACLU si cu MULTE SCRIERI Cu mult respect UN OM SIMPLU
Multa Sanatate D-nle Adrian Paunescu sinteti in inimile tuturor romanilor indiferent de culorile clubului la care tine si culorile politice. CULTURA nu are culoare are valoari pe care eu unul le respect si as dori sa fie cit mai multi,tara fara cultura ,legi aplicate ,sport,invatamint este un popor slab cu deligventa ridicata foarte usor manipulabil si bolnav parerea mea Va DORESC MULTA SANATATE SI SA NE MAI INCINTATI CU UN CENACLU si cu MULTE SCRIERI Cu mult respect UN OM SIMPLU
acesti mari campioni ai demagogiei.....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.