Alte știri din fotbal
Aurel Ţicleanu îl laudă pe Coelho: „Mutare de antrenor”
0
„Dacă nu Craiova, atunci cine?” » Rodion Cămătaru e sigur că oltenii sunt favoriți la titlu: „FCSB nu mai are timp”
0
Campionul cu FCSB, negocieri cu CFR Cluj » Dinamo și alte două echipe din Superliga s-au interesat și ele
1
Florin Prunea, iritat de arbitrul din Superliga: „Poftim! Vrei să ieși tu în evidență, chiar dacă ai greșit!”
0
Știri din fotbal internațional
Continuă scandalul la Lazio » Maurizio Sarri a sărit la gâtul patronului Lotito: „Jucătorii nu pleacă din cauza mea, ci de asta”
0
Barcelona - Real Oviedo, duel în runda 21 din La Liga » Catalanii primesc vizita „lanternei roșii”
0
Juventus - Napoli, în etapa #22 din Serie A » Echipele probabile + cote
0
Contraatac în negocierile pentru Drăgușin: „Președintele a dat undă verde” » Tottenham reduce pretențiile
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Cine este Alex Pretti, bărbatul de 37 de ani împușcat în timpul protestelor ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Un an de la furtul Coifului: principalul suspect i-a dat zeci de mii de ...
Libertatea
Domnule Borcea, eu știu ca sunteți nevinovat și o sa ma rog pentru dumneavoastră sa ieșiți din închisoare cât mai curând. Cu picioarele înainte... Amin!
Multi inainte! Cand ti-o fi mai bine asa sa-ti fie!
La mulți ani!!
Voi credeți că va sta mult la mititica ?? Mai iese pe afară într-o învoire, mai *** ceva, și ca tată a atâtor copii este eliberat.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
nu va face atatia !!!! are nevoie sa execute 2/3 pentru a fi liberat conditionat. scazand si zilele castigate ca urmare a recursului compensatoriu, dupa paste e in comisia de liberari.
Stai sa vezi de acuma circ...Cu semi *** de cioban ..Si Cu securistu Dragomir ..ca saracul Vocea e nevinovat..etc..La puscarie Cu toti ***..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
tara lui papura voua, daca ai 20 condamnari o faci doar pe aia mare
La mulţi ani!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.