Alte știri din fotbal
Florin Maxim îl are de azi la antrenamente și pe noul atacant
0
Ionuț Chirilă și-a început treaba la noua echipă, dar e pregătit să renunțe deja la post: „Sunt obișnuit”
0
Dorinel Munteanu a semnat! Vestea primită chiar la prezentarea oficială: „2 milioane de euro, controlează tot”
0
Fără precedent la Craiova! Suporterii s-au așezat la cozi imense: de ce se grăbesc oltenii
0
Știri din fotbal internațional
Superliga trimite doi oameni la Cupa Mondială » Comparația cu 2022 și 2018 + Cum stau Ungaria, Ucraina și Serbia?
0
Jucătorii lui Thomas Tuchel, zguduiți de un cutremur de 6,1 grade pe scara Richter!
0
Barcelona a decis să nu intre într-o licitație cu Real Madrid pentru Julian Alvarez
0
Încă o inovație bizară la Mondial » FIFA lansează un serviciu controversat pe stadioane, denumit „Super Shoutout”
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
0
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
4
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
Tampenia mileniului... Chiar nu poti face un gest caritabil fara riscuri de pneumonie???
ce Stelist scartar :))) cred ca faci baie cu pipeta sa nu consumi apa :)))
s-au strans in jurul a 50 de mil de dolari pana acuma... la cate vedete au participat pana acuma suma nu este foarte mare! prea mult turnat de apa si prea putine donatii
Nu e mai ok sa donezi fara sa irosesti apa?:|
altul care nu a inteles: donatul e una, turnatul e alta. nu e sau sau. donezi daca si cat vrei si esti rugat sa=-ti torni apa in cap ca sa promovezi campania. adica va imaginati ca mari actori, sportivi sau politicieni americani isi toarna apa in cap ca sa nu doneze ?
in sfarsit n-ai inteles. nici Chivu n-a inteles. e alegera lui sa nu-si toarne apa-n cap. ok. dar nu zice nicaietri ca sau iti torni apa in cap sau donezi. donatul e una iar turnatul apei in cap e partea a doua pentru promovarea campaniei. ca sa intelegi si tu... in sfarsit. si nu te mai da destept cand nu esti.
In sfârșit cineva care a înțeles ca toata asta e o strângere de fonduri si nu doar circ pe youtube si fb. Sunt unii care își arunca sute de găleți în cap si nu au umblat la buzunar si nici nu o vor face....deh, e mai usor sa iti dai cu gheață in cap...
Mai bine toti bogatii care si-au turnar apa in cap donau cateva sute de dolari sau euro. bravo chivu!
Bravo Chivule ! Adevarul este ca daca toti isi toarna se strang cam putin bani. A inceput ca o campanie umanitara dar am impresia ca a degenerat putin spre fun ieftin.S-a reusit a se atrage atentia asupra bolii dar cred ca s-a cam oprit aici campania.
Si pe mine ma enerva ideea asta cu apa inghetata in cap, pana am aflat ce simbolizeaza. Atunci cand torni apa inghetata peste tine, paralizezi pentru o fractiune de secunda. Ideea deci este un fel de metafora: sa simti si tu, chiar daca pt f putin timp, ce inseamna sa ai paralizie totala si prin ce trec oamenii aceia... Sper ca am fost de ajutor. Seara buna si multa sanatate.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.