Alte știri din fotbal
Notele GSP, după Slovacia - România! 5 corigenți la Bratislava și singura surpriză plăcută
0
Răzvan Marin anunță imediat după Slovacia - România: „Este pe lista domnului preşedinte”
0
MM Stoica prevede un dezastru la echipa națională: „Mă tem că va fi tragic”
0
Andrei Rațiu, dezamăgit după înfrângerea din Slovacia: „Iar ne-am făcut de râs”
0
Știri din fotbal internațional
DRAMATISM fără margini în cele 4 baraje pentru CM 2026! Italia, un nou DEZASTRU
6
Știm grupele și programul complet de la Campionatul Mondial 2026 » Ultimele două necunoscute, în această noapte
0
Povestea Campionatului Mondial! A terminat preliminariile pe ultimul loc, fără victorie, dar s-a calificat la turneul final
0
Turcia o învinge pe Kosovo și se califică la Campionatul Mondial după o pauză de 24 de ani
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
AUR cere câte 300 de lei de la membrii care vor sa candideze pentru o ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
Romanii care au plecat din țara ,la munca sau studii, sint tot cetățeni romani. Legal , au aceleași drepturi ca orice cetățean roman. România face parte din Uniunea Europeană, si beneficiază si de card de sănătate european, pe care-l pot cere din orice țara a Uniunii Europene s-ar afla.
Nu cumva i-ati votat pe cei care sunt la putere acum,sa va rezolve dansii,iar celor la care ati platit taxe si impozite sa va dea banii inapoi disidentilor !!!???
Ambele acolo. Sa srea acolo.
Te întreb,stimată ..doamnă,,dar asigurările de sănătate UNDE Le-ai PLĂTIT?,în Romînia sau Italia?Banii aduși acasă,normal ete ,ce ai făcut cu ei?.Te -ai asigurat ,sau NU/.
Să lăsăm comentariile lăcrimoase. Acum e vorba de viață și de moarte și pentru a evita îmbolnăvirea și,poate,moartea celor dragi,ar fi trebuit să rămână pe loc și să se supună legilor din țara respectivă-de exemplu carantinei. Fugind,mulți nesupunându-se nici în România legilor carantinei,nu fac decât să aducă boală și moarte. Acesta e adevărul. Si mai este ceva.Mulți dintre acești ,,fugari” fără conștiință au lucrat la negru,evitând să facă ceea ce noi,cei rămași în România,am făcut: ne-am plătit taxele ș impozitele pentru a susține Țara.
Dragi frați români, cînd ați plecat sa trăiți intro tara străină ,trebuia sa va asumați si riscurile acestea,nu numai beneficii ,acum ca ați dat de greu fugiți să-i îmbolnăviți pe frați din tara ! Este corect această atitudine ,nu aveți nici un gram de conștiința ,ganditiva la bătrîni, bolnavi, din spitale care o să-i ucideți in colaborare cu acest guvern criminal!
Nu sunt de ai noștri...sunt de ai lor... pana cu puțin timp in urma scuipau unde ling acum
banii vostri sunt la voi in buzunar. nu mai mintiti ca taxele le.ati platit in italia... deci nu ati adus nici un beneficiu in tara
Prea multa rautate,sunt Romani de ai nostri dc sa ne purtam asa cu ei,a disparut omenia definitiv,unde vom ajunge daca ne uram unul pe altul.
Banii i-ti trimis familiei din tara nu nouă. Ati lucrat la negru și fara acte nu mai puteți sta. Învățați sa respectați legea. Acum de ce implorați milă ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.