Alte știri din fotbal
Rapidiștii se revoltă: „Este incredibil! Așa suntem tratați”
0
Momente delicate în direct » Victor Angelescu, întrebat frontal: „De ce Bilașco și nu Săpunaru director sportiv?”. Fostul căpitan rapidist aștepta răspunsul în studio
0
Daniel Oprița, despre victoria cu Chindia și anunțul ministrului Apărării: „Sunt vești bune, dar nu mă entuziasmez”
0
Florin Gardoș: „Steaua ar fi de neoprit în fotbalul românesc, dacă se întâmplă asta!”
4
Știri din fotbal internațional
Kylian Mbappe face dezvăluiri șocante: „Am vrut să renunț, m-au făcut maimuță!””
0
Au folosit curele, torțe și pumni » Haos în interiorul arenei
2
Thibaut Courtois a devenit investitor într-un sport total neașteptat » Urmează primul campionat din istorie
0
Soția internaționalului Spaniei a spus ce o ține în formă maximă: „Fetelor, 3 ore pe săptămână!”
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Cutremur la Pentagon în plin război cu Iranul: șeful Armatei SUA, forțat de ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
***. In cazul acesta este vorba de situația pandrmiei din fiecare țară, actualizata. Tunisia, in prezent, este în regula din acest punct de vedere iar România este mult mai rău, că niciodata. Ce nu înțelegi? Aici nu este vorba despre fotbal. Vai de tine!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bine ca bagati dinamo in titlu pentru clickuri
Pai si noi facusem la fel, dar nu putem spune ca avem atatea cazuri de coronavirus... La ora actuala nu prea se mai inchid granite, se procedeaza altfel! Vii cu hartie etc. Si da, in Italia e vai si amar cu imigrantii. Sper ca Romania daca tot importa imigranti sa nu ia africani si neconstiinciosi.. Ba, UK-ul si Franta, chiar si Germania, sunt distruse de imigranti! Urmeaza Italia care e plina de africani si Spania. Sa nu uitam si de Suedia..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.