Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
10
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
1
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
1
Știri din fotbal internațional
FCSB - Fenerbahce, duel în ultima etapă a grupei Europa League » Toate CALCULELE + Reporterii GSP transmit de la stadion
12
Duel tare pentru Răzvan Lucescu pe terenul liderului din Europa League, Ionuț Radu este titular la Belgrad » Clasamentul în timp real
0
Transferul dorit de Vlad Dragomir, după golul superb din Liga Campionilor: „Aș semna fără să stau pe gânduri”
0
Și-a spart televizorul la golul lui Trubin din minutul 90+8!
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Microbuzul din accidentul tragic din Timiș nu avea funcția de lane assist. ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
Un pușcariaș care a încercat să fure ,n-are nici un cuvînt de spus. El n-a fost în stare să-si duca propriile proiecte la sfîrsit iar voi , ***, v-a uitati in gura lui.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cum s-a rezolvat problema litigiului între dl. Țiriac și autorități, referitor la demolarea patainoarului din Otopeni?
Ca sa ai un proiect de suflet trebuie sa fi avut pana la asta multe-multe alte proiecte. Gica....n-a avut mai nimic....
Dacă tu crezi că a contat vreo secundă ce a zis sau a...promis popescu înseamnă că ...Dacă nu era popescu și era Ionescu, nu se mai făcea ?! Poimâine o să se laude că dacă nu era el nu se făcea , doar e oltean și unul duplicitar și arogant !!!
Ce ...”proiectul tău de suflet ” băi pușcărie ?! Tu chiar nu înțelegi că ești doar decor , nu te mai umfla în pene, oltean arogant !
mai lipseasca sa apara d-alde Tiriac si d-alde Codrin sa se laude ca au contribuit si ei la o cale ferata de 15 km. Despre care se tot discuta de 25 de ani. Rusinea a disparut in Romania.
ESTE IMPORTANT CA DUCE LA BUN SFIRSIT CE A PROMIS SI MAI ALES PENTRU CE A FOST ANGAJAT. CITI POLITICIENI FAC CEL PUTIN 50% DIN CE PROMIT? SPERSA NU FIE ULTIMUL LUI PROIECT DE SUFLET. ASTA TREBUIA FACUT IMEDIAT DUPA '89
Omul asta, Popescu, e dus saracu... Nu trebuie bagat in seama, cu ce a venit el? Bani, nu! El, ia furat! Idei, nu mi amintesc... Fatada la partide politice, da, atit! Bai, nebunule,numit popeci, proiectul tau de suflet, ar trebui sa fie in Craiova... De fapt tu , esti un om fara suflet, un hain, un ciine...Ai fost un jucator extra, care te ai stricat pe ultima suta de metri! Respect faamilia ta! Pe tine, nu!
Proiectul lui de suflet???
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.