Alte știri din fotbal
Florin Prunea, iritat de arbitrul din Superliga: „Poftim! Vrei să ieși tu în evidență, chiar dacă ai greșit!”
0
Universitatea Craiova sperie Superliga! Botoșani nu a avut nicio șansă cu oltenii: statistică amețitoare a trupei lui Coelho
0
Fostul căpitan din Bănie știe de ce are nevoie Universitatea Craiova în lupta la titlu: „Asta ne lipsește”
0
Varga e optimist înainte de derby-ul FCSB - CFR Cluj: „Sper să-l văd pe lista marcatorilor”
0
Știri din fotbal internațional
Barcelona - Real Oviedo, duel în runda 21 din La Liga » Catalanii primesc vizita „lanternei roșii”
0
Juventus - Napoli, în etapa #22 din Serie A » Echipele probabile + cote
0
Contraatac în negocierile pentru Drăgușin: „Președintele a dat undă verde” » Tottenham reduce pretențiile
0
AC Milan și-a securizat un titular până în 2031: urmează anunțul oficial
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Cine este Alex Pretti, bărbatul de 37 de ani împușcat în timpul protestelor ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Un an de la furtul Coifului: principalul suspect i-a dat zeci de mii de ...
Libertatea
regimul deschis de detentie nu are treaba cu perioada de condamnare.eu cunosc pe cineva care avea de savarsit o pedeapsa de 5 ani si ziua lucra la un restaurant.
S-a cerut la poarta alba, ca este plin de sarlatani ,machidoni ,de ai lui; stai la puscarie analfabetule, credeai ca pe tine nu te atinge nimeni!!!
Ii ofer si io o slujba , in regim foarte deschis ... Sa-misuga ciorapii ... Si ai tuturor care "iubesc" ovinele ...
un apartament de inchiriat pentru oooijer nu gaseste ala, ca acum este la regim de munca?
Virtual_tampit???!!!
totul este adevarat.
vrea si asta sprijin din milioanele lui jiji din liga ca daca le-a retinut el mai ceva ca la politie :))))))))))
Bai proastelor, Ciobanul are dreptul sa munceasca DOAR IN PENITENCIAR! Atat. A munci in afara penitenciarului inseamna sa ai regim deschis. Ori el nu are regim deschis ci semideschis. A facut cerere pentru regim deschis si i-a fost RESPINSA DEFINITIV in vara. Citesc astfel de 'stiri" cu firme care au facut solicitari sa-l angajeze si ma inchin, ori nu stiti pe ce lume traiti ori vreti sa induceti lumea in eroare. Legea nu permite decat celor cu pedepse de pina la 1 an sa munceasca afara din puscarie. Ciobanul nu se incadreaza, are 3,5 ani condamnare. Asa ca lasati-l dracu acolo unde e si scutiti-ne si pe noi de el. Servitorilor!
FC RUŞINEA ROMÂNIEI - 1 punct şi 8 goluri luate în 3 meciuri :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Taci ba sarmanule ca ai numai bulion in frigider.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.