Alte știri din fotbal
Replică spumoasă în direct: „E ca și cum ai compara somonul norvegian cu carasul românesc!”
0
Marcel Răducanu a analizat lupta la titlu din România: „În Germania nu vezi așa ceva. Ei pot face surpriza”
0
Dinamo l-a înregistrat chiar de ziua lui! Kopic poate conta pe el în play-off: „Mijlocaș central, puternic, număr 8”
0
Mai are Dennis Politic viitor la FCSB? „Speranțe sunt, dar are o problemă”
0
Știri din fotbal internațional
Acum se joacă ultimele trei meciuri din turul „optimilor” Ligii Campionilor: „hattrick” în 22 minute pe Bernabeu + Minunea Bodo/Glimt se desprinde
9
Hattrick în Real Madrid - Manchester City » Englezii, în stare de șoc pe „Bernabeu”!
3
PSG - Chelsea, în „optimile” Ligii Campionilor: trei goluri, duel spectaculos!
0
Se întâmplă și în Liga Campionilor! Faza de la care a pornit întreg scandalul: „Cum să fie ăsta penalty?”
0
Lifestyle
Forbes a publicat topul miliardarilor pe anul 2026 » Pe ce loc se clasează Ion Țiriac după ce averea lui a crescut
2
Cadou de 500.000 de dolari pentru Jutta Leerdam » Reacție ei, de milioane
0
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
1
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Mascații au intrat din greșeală peste o mamă și fiica sa. Femeia a sunat la ...
Adevărul
S-au apucat din nou de treabă! » Am mers pe șantierul încremenit: abia după ...
GSP SPECIAL
Scandal în Parlament după aprobarea cererii SUA de a amplasa trupe în ...
Libertatea
nu mai visati degeaba :)))))
Pai oieru asta pe care il injurati voi a bagat mai multi bani in Steaua decat orice alt patron din romania. In fotbal in afara de prostie crasa nu ai ce sa ii reprosezi, dar in romania compenseaza banii. In dosare de furt de limuzine nu e nici treaba noastra nici a GSP-ului
Behehe..o sa fii coleg de celula cu mita feisbucista..
Bafta procurorilor, intrati in istoria Stelei daca ne scapati de 0ier:))! La puscarie, canalieee! Steaua libera!
Sa infunde puscaria toata viata! Un parvenit ordinar, un cioban, "patronul" GSP.
nici un comment??nu imi vine sa cred ! :D
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.