Alte știri din fotbal
Pe ce stadion se joacă Turcia - România: supriză de proporții
0
FRF confirmă modificarea programului Superligii
0
Numit analfabet de Varga, antrenorul român a răspuns dur: „Așa i se spune în lumea interlopă”
0
Răzvan Burleanu le-a răspuns celor de la FCSB după ce s-au plâns de formatul din Cupa României: „Suntem permanent deschiși modificărilor”
0
Știri din fotbal internațional
Liga Campionilor revine astăzi și promite spectacol » Toate rezultatele zilei + clasamentul actualizat al grupei
0
Fostul jucător al lui Chivu, interzis în SUA? » Motivul pentru care atacantul ar putea să nu ia viza de intrare
0
Mo Salah i-a învrăjbit pe fani cu actuali și foști jucători ai lui Liverpool » Ultima lui postare a încins și mai tare spiritele
1
Legendarul Emile Heskey a făcut o aplicație revoluționară, după experiențe cutremurătoare: „Cineva m-a urmărit până în centrul orașului, strigând la mine”
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
PSD, PNL, USR și UDMR l-au pus la punct pe Nicușor Dan: cererea de ...
Libertatea
Cum s-a produs tragedia din Tenerife în care doi români au murit: zona era ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Telenovelă politică în Caraș-Severin. Un primar PSD a fost reales duminică ...
Libertatea
Ala de sta in Germania pe ajutor social si nu munceste! Mama ei de ipocrizie moldovene.
:))))
Am vazut cum a actionat DNA basist in dosarul Bercea Basescu. Mircea Basescu primise valiza de bani de la Bercea de 2 ani si au pus pe securistul Turcescu sa-l faca praf pe procurorul de caz la televiziunea basista B1 si apoi l-au obligat sa iasa la pensie. Daca clanul nu dadea filmarile cu Mircea Basescu sa le vada toata lumea, Mircea Basescu era si acum liber protejat de superba justitie basista. Au dat drumul la proces, fara perchezitie si fara ca DNA sa spuna unde au ajuns banii de la Bercea!
Spune-ne cati bani ai primit pana acum din propaganda ? Ti-a ajuns de vila, nu ?
Baaaaaaa, ati luat-o razna cu politica asta... Aia au o gramada de bani (indiferent de partid) si ii doare in paula de voi, iar voi va certati ca gastele pe aici. :)))
E posibil. Asteptam justitia sa isi faca datoria... asta daca nu iese Ponta :) Sa raspunda toti pentru faptele lor... dar daca iese ala, iar ajunge justitia ca inainte.
F bine, iti respect punctul de vedere. Fiecare are dreptul la opinie. Nu ai raspuns. Din mita de 9 milioane euro pt care este legat Dorin Cocos a primit si a fost implicata si amanta Kioretelui, Piranda Woodrea?
Ca sa se libereze mai degraba, trebuie sa fie o carte stiintifica. Este! L-a descoperit pe gheorghe, veriga lipsa:)) Free gigi and Nobel for șmenology!
:))))))
De Kioretele tau ai scapat. Cum ai tu boala pe el eu am pe PSD.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.